Digus - ваш надійний інтернет-магазин мережевого обладнання та підсилювачів зв'язку

Digus - це інтернет-магазин мережевого обладнання і підсилювачів зв'язку. Ми займаємося реалізацією якісної та надійної техніки, яка поліпшить ваші комунікативні можливості, ефективно вирішивши всі проблеми з поганим покриттям.

Чому варто вибрати нас:

  1. Пропонуємо великий асортимент сучасного мережевого обладнання від перевірених виробників. У нашому каталозі ви знайдете товари таких відомих брендів ка Cinterion, ICS, PicoCell, OpenVox, Yealink.
  2. У нас можна купити будь-яке обладнання за найдоступнішою вартістю. Також ми регулярно проводимо вигідні акції зі знижками.
  3. Оптовим покупцям ми пропонуємо індивідуальні умови співпраці, які будуть максимально взаємовигідними.
  4. Не знаєте, який пристрій буде більше відповідати вашим вимогам? Просто зателефонуйте нам. Наші фахівці нададуть грамотну, повноцінну консультацію, яка допоможе вам обрати потрібні комплектуючі. Всі консультації безкоштовні.
  5. Ми надаємо гарантію на кожен товар. Тривалість гарантійного терміну для різних типів обладнання може відрізнятися.
  6. При необхідності ви можете повернути товар. Детально про повернення та обмін придбаних товарів можна дізнатися на нашому сайті або зв'язавшись з нами по телефону.

Працювати з нашим магазином мережевого обладнання у Києві завжди вигідно. Вам зовсім не обов'язково відвідувати нас особисто, просто подзвоніть, і наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання. Оформити замовлення можна онлайн або по телефону.

Посилення мобільного зв'язку - особливості та переваги

Важко переоцінити всю важливість якості мобільного зв'язку в сучасному суспільстві. За допомогою мобільного телефону вирішується як особисті, так і ділові питання, тому користувачі розраховують бути на зв'язку завжди і скрізь. Однак це вдається далеко не завжди.

Слабкий мобільний сигнал - досить поширена проблема, у якій може бути цілий ряд причин: особливості рельєфу місцевості, занадто товсті бетонні стіни будівлі або цокольний поверх, вихід з ладу найближчої антени. Незалежно від причини, проблему поганого зв'язку потрібно вирішувати оперативно. Адже дуже часто всього один неприйнятий дзвінок може зруйнувати всі наші плани.

Для того щоб посилити сигнал, використовується спеціальний прилад - репітер. Він приймає сигнал, а потім підсилює його і передає на пристрої користувачів. Всі моделі, представлені в нашому каталозі, мають різну потужність, тому ви зможете підібрати варіант, який буде максимально відповідати вашим потребам. У нас можна замовити систему посилення сигналу, як для невеликого об'єкта, так і для великого підприємства.

Також у нас можна замовити обладнання для посилення GSM 3G 4G сигналу. Більшість мобільних операторів в нашій країні перейшли на ці стандарти. Всі моделі мають невеликі розміри і лаконічний дизайн. Для більшості моделей передбачений ряд комплектуючих, які підвищують продуктивність їх роботи.

Сучасна VoiP телефонія

Ця практична технологія сучасності реалізується на базі Інтернету. Тобто завдяки VoiP телефонії дзвінки можуть здійснюватися не тільки за допомогою традиційних телефонних ліній, але і через інтернет. Величезна перевага технології - низька вартість дзвінків, у порівнянні з використанням мобільних каналів зв'язку.

IP-телефонія використовує стандартну технологію передачі даних. Голос користувача проходить кодування і пересилається пакетами даних в режимі реального часу. Ще одна  перевага бездротових мереж з підключенням до швидкісного Інтернету - відсутність затримок сигналу, втрати зв'язку через слабкий сигнал і різні перешкоди.

Для користування IP-телефонією вам буде потрібно встановити VoiP-шлюз - пристрій, який використовується для підключення телефонних апаратів або офісних АТС до IP-мережі.

Шлюзи, представлені в нашому каталозі, мають різне число телефонних інтерфейсів. Крім того, пристрої розрізняються між собою типом конструкції і блоком живлення. Акумулятор може бути вбудованим або зовнішнім.

Доступ до IP-телефонії дає ряд переваг:

  • Істотне зниження витрат на зв'язок, включаючи міжміські та міжнародні дзвінки. Завдяки істотній економії VoiP телефонію активно використовують компанії, які активно та безперервно співпрацюють з клієнтами через операторів (інтернет-магазини, служби доставки, таксі та інші сервіси).
  • Організація дешевого або безкоштовного зв'язку між філіями однієї компанії, які знаходяться в різних містах.
  • Сполучення різних типів ділянок телефонних мереж з інтеграцією NGN і телефонії.

Якісне М2М обладнання

М2М або міжмашинна взаємодія, або М2М-телеметрія - це технологія, яка дозволяє пристроям обмінюватися даними один з одним або ж передавати інформацію в односторонньому порядку.

Діапазон можливостей М2М обладнання дуже широкий. На побутовому рівні - це лічильники, які передають дані про використані обсяги води, електроенергії і тепла безпосередньо в організацію, яка надає послугу. На громадському рівні - це можливість відстежити рух рейсового автобуса або таксі. На рівні промисловості - це автоматизація виробничого процесу, зменшення впливу «людського» чинника на виробництво. У нашому інтернет-магазині можна замовити GSM-шлюзи і пристрої для віддаленого моніторингу та управління, дистанційного збору та передачі даних.

Інтернет-магазин Digus займається продажем високоякісного обладнання для мїжмашинної взаємодії, професійного wifi обладнання, пристроїв для підключення до IP-телефонії, а також підсилювачів мобільного зв'язку різної потужності. Серед наших покупців жителі всіх міст України: Запоріжжя, Сум, Дніпра, Харкова, Кропивницького (Кіровограда), Чернігова, Одеси, Черкас, Миколаєва і т.д.

Окрім того, ми надаємо професійні послуги підбору, тестування, проектування комплектів обладнання для посилення зв'язку.

Вам потрібна допомога у виборі або налаштуванні? Просто зателефонуйте нам, і ми докладно відповімо на всі ваші запитання, допоможемо підібрати пристрій під ваші потреби.