Domofon

Виберіть підкатегорію

Код товару: Домофон Arny AVD-720M

1

Предзаказ

IP домофон з підключенням до інтернет через Wi-Fi або через Ethernet кабель. Дана модель відеодомофона підтримує роботу до 5 мобільних пристроїв (смартфонів), через які Ви зможете спілкуватися з прийшли людиною і при необхідності відкрити замок (при ..

Код товару: Вызывная Панель Arny AVP-05 NEW

0

Предзаказ

Антивандальная якісна видеопанель Arny AVP-05 має металевий корпус. У комплект так само входить козирок (який захищає від опадів і сонячних променів) і клин (куточок, який дозволяє встановити панель під кутом). У даній панелі використовується інфраче..

Код товару: Вызывная Панель Arny AVP-NG110

0

Предзаказ

Антивандальна виклична відеопанель з якісною камерою дозволом 700 ТВліній. Металевий корпус із захистом від вологи (IP66). Три варіанти кольору корпусу. У комплекті козирок (захищає від опадів і сонячних променів) а так же клин (кут, що дозволяє кріп..

Код товару: Вызывная Панель Commax DRC-4CPN2

0

Предзаказ

Кольорова виклична панель Commax DRC-4CPN2 підходить до будь-якого відеодомофону Commax або інших виробників. Панель Commax DRC-4CPN2 - це кольорова антивандальна модель, яка призначена для використання з відеодомофоном. Вона має стильний дизайн, кол..

Код товару: Домофон Arny AVD-410

0

Предзаказ

Популярна модель домофона з кольоровим монітором Arny AVD-410. При відносно не великий вартості, в цій моделі збалансований весь необхідний функціонал. У продажу так само є подібна модель домофона Arny AVD-410M з вбудованою пам'яттю (зберігає 250 фот..

Код товару: Домофон Arny AVD-410M

1

Предзаказ

Один з недорогих якісних домофонів з вбудованою пам'яттю, яка дозволяє зберігати 250 фото (зображення людей, що дзвонять в домофон). Так само можна зберігати фото під час розмови або під час візуального перегляду (кнопка «фото»). Вам не доведеться ро..

Код товару: Домофон Arny AVD-709

0

Предзаказ

Бюджетна модель домофона з великим кольоровим екраном (7 дюймів). Панель в комплект не входить (не входить до комплекту). Дана новинка домофона дуже популярна у покупців, тому що при відносно не великій ціні, маємо якісний відеодомофон з великим моні..

Код товару: Домофон Arny AVD-710M

0

Предзаказ

Сенсорний домофон з блоком пам'яті (карта MicroSD) і кольоровим монітором 7 дюймів. Два кольори корпусу (на вибір). Панель купується окремо. Монітор 7 "TFT блок пам'яті на SD карті відеодомофон на 2 панелі + 2 камери PAL / NTSC відкривання замка з па..

Код товару: Домофон Commax CDV-70A

0

Предзаказ

Популярна модель домофона Commax CDV-70A c великим 7-дюймовим кольоровим екраном. Дана модель забезпечує аудіо зв'язок в режимі «вільні руки». Завдяки чому, немає зайвих мішаються проводів і трубки. Можливе підключення 2 викликають панелей або камер,..

Код товару: Домофон Commax CDV-70K

0

Предзаказ

Нова модель домофона Commax CDV-70K - в якому об'єднані побажання багатьох покупців: наявність трубки і якісний великий кольоровий дисплей (розмір 7 дюймів). Домофон підтримує 2 аудіо і 2 відео лінії, що дозволяє встановлювати додаткову камеру або па..

Код товару: Домофон Commax CDV-70UX

0

Предзаказ

Одна з останніх новинок від Commax - домофон з Wi-Fi і пам'яттю (microSD від 8 до 32Гб) дозволяє зберігати до 500 фото або відеороликів. Завдяки Wi-Fi, є можливість передавати управління на смартфон: розмова і відео з позвонившим в домофон, відкриття..

Domofon

Існує актуальна потреба убезпечити майно. Зробити це буде простіше за допомогою спеціального домофона. Цей пристрій дозволяє вирішити проблему, пов'язану з несанкціонованим доступом в приміщення. Часто домофони встановлюються в багатоквартирних будинках. Але і на інших об'єктах для них знайдеться місце.

Особливості та види домофонів

Система складається з декількох основних комплектуючих. До них відноситься виклична панель, яка встановлюється на вході. Завдяки ній здійснюється зв'язок між відвідувачем і власником квартири або будинку. Черговим компонентом є абонентський пристрій, що монтується всередині приміщення. Воно використовується для передачі сигналів аудіо і відео, управляє дверним замком. Електричний замок дозволяє відкривати, закривати двері. Кожен компонент якісної системи відрізняється надійністю, функціональністю. Це гарантує довговічність експлуатації. Важливо придбати домофон від перевіреного виробника і в надійному місці.

Існує кілька різноманітних видів таких пристроїв, які відрізняються функціональністю, вартістю та іншими параметрами. Найпростішими вважаються моделі, передають тільки аудіо сигнали. Також є відеодомофони. Вони підрозділяються на моделі з чорно-білим і кольоровим екраном.

Самим бюджетним варіантом вважаються моделі для передачі сигналу тільки в форматі аудіо. Вони не виводять зображення, що дещо обмежує рівень безпеки і надійності. Це обумовлено неможливістю особисто бачити абонента людини, точно визначити кількість відвідувачів. Але для деяких об'єктів цей варіант підійде дуже добре, тому як коштує недорого. Дізнатися більше деталей дозволить запит домофони Київ. Завдяки йому можна буде відшукати нашу компанію, отримати доступ до великого асортименту високоякісних товарів.

Популярні моделі пристроїв з екраном. Він може бути чорно-білим. Але є і моделі з кольоровою картинкою. Сучасні пристрої нерідко стали оснащуватися широкоформатним екраном. Є також пристрої з накопичувачами пам'яті, що дозволяють зберігати зображення відвідувачів. Нескладно буде домофон купити під конкретні запити, особливості бюджету. Попередньо варто проконсультуватися з професіоналами для грамотного вибору.

Де найкраще купити домофони?

Пропонується чимало місць, де пропонуються такі пристрої в непоганому асортименті. Кожен бажаючий отримати гарантію високої якості, доступ до великого асортименту і інші вигідні умови, зобов'язаний звернутися до перевірених фахівців. Наша компанія має досвід, пропонує кращі моделі пристроїв за чесною ціною. Можна купити систему за допомогою консультації професіонала, яка дозволить підібрати найкращий варіант. Дуже просто купити домофон в максимально зручному форматі, отримавши гарантії якості та інші плюси.

До плюсів співпраці з нами варто віднести сучасний сервіс, що проводяться акції, які дозволяють додатково заощадити гроші. На кожен пристрій надається реальна гарантія, що не менш важливо.

Домофони та Домофонні Системи різних виробників: Commax, Arny, Kocom та інші. У широкому асортименті представлені відеодомофони і аудіодомофони, а так само всі необхідні до них комплектуючі: відеопанелі, аудіопанелі, замки і т.п. Реальна Гарантія.