Послуги 4G / 3G / GSM / Wi-Fi

Рекомендуємо
Виготовлення готових комплектів обладнання Посилення GSM 3G 4G сигналу для Самостійної Установки

Код товару: Изготовление готовых Комплектов Усиления GSM

1

На складі

Індивідуальні комплекти Посилення сигналу мобільного зв'язку, за проектом замовника. В інтернет-магазині Дігус є вже готові комплекти для самостійної установки. У них входять стандартні довжини кабелів для внутрішньої і зовнішньої антени в різ..

Код товару: Выезд на объект Специалистов для Усиления 3G Gsm Сигнала

0

100грн.

На складі

Для того, щоб правильно підібрати обладнання і прорахувати вартість монтажних робіт, на об'єкт виїжджають технічні фахівці. Спеціальним обладнанням робляться заміри сигналів операторів, яких потрібно посилити сигнал (частота / (и) мовлення, номер..

Код товару: Монтаж и Настройка Оборудования для Усиления GSM и 3G Сигнала

0

800грн.

На складі

Для коректної роботи Системи Посилення Мобільного Сигналу важливо правильно встановити і налаштувати все обладнання. Як правило, спочатку складається проект. Для цього фахівці виїжджають на об'єкт і роблять відповідні заміри (сигналу і роз..

Послуги 4G / 3G / GSM / Wi-Fi

Сучасні засоби зв'язку можуть працювати по-різному. При правильній установці обладнання, послуги GSM, 3 G, Wi- Fi порадують своєю якістю, відсутністю проблем і обривів. Найголовніше - правильно вибрати постачальника.

Де замовити обладнання?

Потрібно забезпечити Wi-Fi великий об'єкт? Стикаєтеся з проблемою слабкого сигналу? Замовити послуги в Києві можна через наш магазин. Ми забезпечимо:

  • докладний аналіз стану мереж і сигналів, з виїздом досвідченого фахівця;
  • виготовлення підсилюючих комплексів будь-якої складності;
  • монтаж, налагоджувальні роботи необхідного обладнання за вигідною ціною.

В інтернет магазині запропонують як вже готові комплекси для оптимальних рішень по Wi- Fi, GSM, 3 G-мережі, так і розробку індивідуальних проектів конкретно під ваші потреби.

Посилення сигналу в Києві

Ми проводимо настройку, тестування сили сигналу, підбираємо обладнання та забезпечуємо надійний зв'язок. Проект буде зданий тільки після того, як ви переконаєтеся в якості будь-якого типу конекту.

Ціни на наші послуги комфортні і вигідні. Оптимальне співвідношення вартості послуг розробки Wi-Fi, GSM, 3G мереж і якості забезпечується надійним обладнанням, досвідом майстрів.