перетворювачі портів

Код товару: SPRUT E2COM

1

3 392грн.

На складі

SPRUT E2COM - перетворювач Ethernet в RS232 / 422/485 з гальванічною розв'язкою з налаштуванням через web-інтрефейс Перетворювач інтерфейсів Ethernet в RS232 / 422/485 з гальванічною ізоляцією до 2 КВ (опційно), зовнішнє живлення 220В. SprutE2Com..

перетворювачі портів

Словосполучення: Перетворювачі COM-портів в Ethernet, Перетворювачі послідовних інтерфейсів RS-232/422/485 в Ethernet, промислове виконання

На перший погляд такі елементи комунікаційної / мережевої інфраструктури як перетворювачі COM-портів в Ethernet або ж перетворювачі послідовних інтерфейсів RS-232/422/485 в Ethernet не уявляють особливу значущість і всього лише є допоміжним обладнанням. Проте, саме ці пристрої використовуються для вирішення проблеми забезпечення сумісності різних видів пристроїв. З огляду на динаміку і тенденції розвитку технологій, а також зростаюче різноманіття застосовуваних пристроїв різного функціонального призначення, питання сумісності систем і пристроїв, що працюють на базі різних стандартів, не втрачає своєї актуальності. Саме перетворювачі інтерфейсів - це та «чарівна паличка», яка забезпечить взаємодію, злагоджену роботу і передачу даних у випадках, коли потрібне узгодження інтерфейсів мережевих і периферійних пристроїв системи.

Перетворювач інтерфейсів промислового виконання використовується, щоб реалізувати підключення обладнання з інтерфейсом RS-485/422/232 до ПК, і тим самим забезпечити передачу даних. Перетворення інтерфейсів RS-485/422/232 відбувається на програмному рівні, що забезпечує комутацію різних портів, при цьому відбувається (1) виявлення використовуваних типів протоколів на пристроях, і (2) вибір оптимального алгоритму узгодження і подальшого перетворення / адаптації даних.

У нас Ви можете знайти різні компактні програмно-апаратні комплекси для перетворення інтерфейсів, укомплектовані безліччю варіантів вхідних і вихідних портів (RS-232, RS-422, RS-485, Ethernet). Підключення перетворювачів в систему передачі та обробки даних - це те, що вам потрібно для розширення функціональності інформаційної системи при відсутності єдиного стандарту протоколів в системі. Крім того, використання перетворювачів також дозволяє підвищити показники надійності загальної системи передачі даних і досягти уніфікації сигналів при використанні різного устаткування.