Промислові Роутери 3G, GSM, CDMA | Готівковий і безготівковий з Ндс розрахунок.

Код товару: GSM/3G роутер SPRUT ROUTER 3G

3

8 925грн.

На складі

Промисловий 3G маршрутизатор, який підтримує технології передачі даних GPRS / EDGE / UMTS / HSUPA, швидкість передачі - до 5.76 Мбіт / с, прийому - до 7.2 Мбіт / с. SPRUT ROUTER призначений для передачі даних по мережах операторів мобільного зв..

Код товару: CDMA роутер SPRUT ROUTER CDMA

1

9 639грн.

На складі

Промисловий 3G маршрутизатор, який підтримує технології передачі даних EV-DO в CDMA мережах. Маршрутизатор призначений для широкого кола корпоративних замовників, які можуть використовувати захищені IP-з'єднання для віддалених офісів і автоном..

Код товару: Маршрутизатор Teltonika RUT230

0

Предзаказ

Роутер RUT230 - економний, малогабаритний і потужний промисловий маршрутизатор для професійного використання. Ціна вказана з ПДВ. Маршрутизатор забезпечує високу продуктивність для критично важливою стільникового зв'язку. Оснащений висув..

Код товару: Маршрутизатор Teltonika RUT240

0

6 830грн.

На складі

4G / 3G / 2GРоутер RUT240 - промисловий роутер з Wi-Fi. Компактний, економічний і потужний промисловий LTE-роутер для професійного використання. Пристрій забезпечує високу продуктивність для критично-важливих стільникових комунікацій. RUT240 оснащ..

Код товару: Автомобильный Маршрутизатор Teltonika RUT850 - Комплет

0

6 930грн.

На складі

Готовий Комплект для автомобіля Роутер Teltonika RUT850. У комплект входить дві Gsm / 3G / 4G антени (можлива заміна антен на більш «потужні» антени з великим коефіцієнтом посилення - ціна комплекту зростає) і Gps антена. RUT850 - ц..

Код товару: Маршрутизатор Teltonika RUT950

1

8 970грн.

На складі

Якісний і безпечний LTE-маршрутизатор Teltonika RUT950 - для професійних додатків. Ціна вказана з ПДВ. Можлива безготівкова і готівкова форма оплати. Маршрутизатор забезпечує високу продуктивність, критично важливу стільниковий зв'язок. ..

Код товару: Маршрутизатор Teltonika RUT955

0

9 744грн.

На складі

Роутер RUT955 - високонадійний і безпечний LTE маршрутизатор для професійних додатків. Ціна вказана з ПДВ. Маршрутизатор забезпечує високу продуктивність, критично важливу стільниковий зв'язок, можливість визначення місця розташування по GP..

Код товару: Маршрутизатор Teltonika RUTx12

0

18 242грн.

На складі

Нова модель промислового маршрутизатора Teltonika RUTx12 - з 2-ма модулями (одночасна робота 2-х Сім карт). Потужний маршрутизатор Dual LTE Cat 6 розроблений для критично важливих додатків. Два одночасно працюючих модему LTE можуть забезпечити шви..

Промислові Роутери 3G, GSM, CDMA | Готівковий і безготівковий з Ндс розрахунок.

3G роутери - це зарекомендувало себе обладнання, яке відмінно справляється із завданням передачі даних через оператора мобільної мережі. Основні характеристики 3G, GSM, CDMA пристроїв - якість і надійність, а також стабільна робота в рамках широкого температурного діапазону. Апарати працюють в мережі 3,5G (UMTS, HSUPA, HSDPA, EDGE, GRPS), і завдяки вбудованим модулям забезпечує високошвидкісне з'єднання з мережею інтернет (прийом: до 7.2 Мбіт / с; передача - до 5.76 Мбіт / с).

3G маршрутизатори ідеально підходять для ефективної побудови та реалізації захищених двосторонніх з'єднань з віддаленими пристроями в реальному часі - причому особливість забезпечення зв'язку полягає в тому, що використовуються IP-з'єднання, які не тільки характеризуються якісно вищий рівень безпеки, але також працюють в умовах віддаленості офісу / промислового об'єкта / складу від традиційної комунікаційний інфраструктури. Але це не єдиний варіант застосування 3G роутерів - бездротові з'єднання, які є основою роботи маршрутизаторів, цілком успішно можуть застосовуватися в якості резервних каналів для вже існуючих кабельних каналів зв'язку у віддалених офісах.

Купуючи 3G маршрутизатори, ви легко вирішите такі заадча як телеметрія, автоматичне зчитування показань вимірювальних приладів і лічильників, промислова автоматизація, а також управління і контроль віддаленими пристроями. Ми пропонуємо:

  1. надійність, якість і широкий вибір пристроїв;
  2. прийнятні ціни і доставку в будь-яку точку України;
  3. комплексну консультаційну та технічну підтримку, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування;

Якщо ви хочете бути впевнені в якості придбаного обладнання - звертайтеся до нас! Ми допоможемо підібрати найбільш підходящу модель роутера для вирішення ваших завдань.