Промисловий CDMA маршрутизатор SPRUT ROUTER CDMA
Промисловий 3G маршрутизатор, який підтримує технології передачі даних EV-DO в CDMA мережах.
Маршрутизатор призначений для широкого кола корпоративних замовників, які можуть використовувати захищені IP-з'єднання для віддалених офісів і автономних пристроїв в таких місцях, де звичайні комунікації важкодоступні або дороги.
SPRUT ROUTER 3G являє собою пристрій, що включає в себе 3G-модем (CDMA 2000 1xEV-DO Rev.0 / Rev. A), Wi-Fi точку доступу, порт RS232 для адміністрування або підключення модему, USB порт для підключення зовнішнього накопичувача (наприклад для збереження логів) або резервного модему і порт RJ45 (10 / 100Мбит) для підключення до внутрішньої мережі підприємства або локальної мережі інтернет провайдера. Міцний металевий корпус і малі габарити забезпечують можливість застосування як для мобільного доступу в Інтернет, так і для промислового застосування.
- приклад використання
- Основні можливості RCOM SPRUT ROUTER 3G
- додаткова інформація
GSM / 3G роутер SPRUT ROUTER 3G >>>
Технічні характеристики RCOM SPRUT ROUTER 3G
| CPU | Atheros AR7130 300MHz embedded processor |
| пам'ять | 32MB SDRAM вбудований чіп пам'яті |
| Незалежна пам'ять | 64MB onboard NAND memory chip |
| Ethernet ports | One 10/100 Mbit / s Fast Ethernet port supporting Auto-MDI / X |
| Wireless | 3G - CDMA 2000 1xEV-DO Rev.0 / Rev. A WiFi - Atheros AR5001X 802.11b / g |
| розширення | Порт USB 2.0 з 5В 1А |
| Serial port | 1 x DB9 RS232C asynchronous serial port |
| Харчування Power over Ethernet: | 10..28V DC (except power over datalines). Power jack: 10..28V DC |
| споживання | 3-15W |
| температура | Експлуатаційна: -20 ° C до + 70 ° C |
| Вологість | Експлуатаційна: 70% відносної вологості |







