Відгалужувачі - ділять сигнал на нерівні частини

Код товару: ICCC10-200N

0

1 000грн. 1 571грн.

На складі

Високочастотний дільник сигналу на дві нерівні частини для діапазону 806 - 960 & 1710 - 2500 МГц. Використовується для отримання ослабленого (-10 дБ) сигналу від магістралі. Використання несиметричних сплитер визначається на етапі проектува..

Код товару: ICCC6-200N

0

1 000грн. 1 571грн.

На складі

Високочастотний дільник сигналу на дві нерівні частини для діапазону 806-960 & 1710-2500 МГц. Використовується для отримання ослабленого (-6 дБ) сигналу від магістралі. Використання несиметричних сплитер визначається на етапі проектування п..

Код товару: ICCC8-200N

0

1 000грн. 1 571грн.

На складі

Високочастотний дільник сигналу на дві нерівні частини для діапазону 806-960 & 1710-2500 МГц. Використовується для отримання ослабленого (-8 дБ) сигналу від магістралі. Використання несиметричних сплитер визначається на етапі проектування п..

Відгалужувачі - ділять сигнал на нерівні частини

Підсилюємо GSM сигнал: ответвители для репитеров

Ситуація, коли сигнал GSM слабкий і постійно пропадає - не так вже рідкісна. Саме для таких випадків призначені спеціальні підсилювачі, що дозволяють навіть дуже слабке випромінювання «наздогнати» до прийнятного.

Купити ответвитель для GSM репитера - це значить, гарантувати собі надійний зв'язок.

Як вибрати підсилювач

Перш, ніж купити ответвитель репитера, потрібно визначитися з необхідним функціоналом і характеристиками. Для цього буде потрібно знати наступні параметри:

  1. Стандарти мобільного зв'язку. Враховуються основні потреби: чи потрібна можливість виключно голосового спілкування або потрібно використовувати мережеві функції, Інтернет. Варто відзначити, що стандарт GSM щодо погано підходить для передачі даний в Інтернеті, але для голосових викликів все ще залишається золотим стандартом, і в цілому, більш стабільний, ніж стандарти нових поколінь.
  2. Силу наявного сигналу. Для тесту застосовуються телефони різних марок і виробників, як сучасні смартфони, так і застарілі «цеглини», це необхідно для виміру реальної сили сигналу, без поправки на недоліки конкретних гаджетів.
  3. Визначення площі, на яку має діяти пристрій. Репітери здатні посилювати сигнал на великій території, але чим більше необхідна зона покриття, тим буде потрібно більш потужний пристрій. Або кілька девайсів.
  4. Особливості монтажу. Якісні ответвители не створюють перешкод, які не погіршують наявні сигнали. Пропонована нами продукція відноситься якраз до такого типу.

Пропоновані нами моделі можна купити в Києві. Замовити ці репітери вигідно, тому що вони розраховані на місцеві діапазони зв'язку, забезпечують надійну стабілізацію сигналу, володіють невеликими габаритами і прості в монтажі. Значно покращують ослаблений сигнал, дозволяючи не випробовувати проблем зі зв'язком навіть при великому видаленні від магістралі. Наша продукція відноситься до несиметричним спліттер - це означає, що є можливість розділяти потужність в необхідних пропорційних співвідношеннях. Міцний корпус дозволяє витримувати будь-які кліматичні умови. Температурний режим - від -35 ºC до +60 ºC, тому їм не буде страшно жодна морозна зима і жодне спекотне літо.

Купити ответвители GSM за вигідними цінами можна просто замовивши продукцію за допомогою інтернет магазину. На всю продукцію пропонується довгострокова гарантія.