VoIP-АТС телефонія для офісів, телефонна станція. Низькі ціни. Доставка. Київ і Україна.

Код товару: IP АТС Yeastar S20

1

9 996грн.

На складі

Популярна модель IP-АТС до 20 внутрішніх абонентів. Найкраще співвідношення ціни та Якості. Підтримує 1 Gsm канал (плата розширення - комплектується окремо) або більшу кількість Gsm каналів (при використанні Gsm-Voip шлюзу ). Підтримка запису р..

Код товару: IP АТС OpenVox ICallDroid Spot

0

11 103грн.

На складі

Гібридний пристрій: Цифрова АТС + Роутер Wi-Fi, підтримка 16 Sip абонентів. iCallDroid Spot це IP АТС на базі Asterisk для невеликих офісів і будинків, які хочуть компактну IP АТС з функціями роутера і WiFi з'єднанням. 300Мбіт WiFi Роуте..

Код товару: IP АТС Grandstream UCM6102

0

Предзаказ

Надійна IP АТС Grandstream UCM6102 відрізняється: швидким налаштуванням, простим розгортанням і доступною ціною. 2 FXO порту, 2 FXS порту два GigE RJ45 Ethernet порту з підтримкою POE + LAN WAN до 500 зареєстрованих SIP пристроїв 30 одн..

Код товару: IP АТС Yeastar S50

0

23 205грн.

На складі

Цифрова IP PBX (АТС) Yeastar, підтримує до 50 абонентів (Sip клієнтів). Сертифіковане в Україні. Гарантія 3 роки. Розширюється до 4-х Gsm каналів ( плата розширення Gsm Yeastar ) або більше число Sim карт (при використанні Gsm Шлюзу). IP-..

Код товару: Модуль-процессор OpenVox VS-CCU-N2600AH

0

26 775грн.

На складі

При додаванні модуля-процесора в шлюз OpenVox - отримуємо всі відсутні функції, які є в IP-АТС. Модуль-процесор OpenVox VS-CCU-N2600AH займає 2 слота (по вертикалі) і вставляється в шасі OpenVox-1600 і / або OpenVox-2120. В даний процесорний мо..

Код товару: Настройка IP-телефонии

4

Предзаказ

Правильна настройка - запорука коректної та надійної роботи всієї системи IP-телефонії. Для початку потрібно скласти ТЗ (Технічне Завдання). Тобто визначиться, що саме потрібно замовнику: маршрутизацію дзвінків, кількість абонентів (операторів), к..

Код товару: ASTERISK Средний бизнес

0

Предзаказ

Компанії з чисельністю працівників до 50 осіб, з перспективою розширення до 70. Наявність розподіленої офісної архітектури (незалежно від географічного розташування) і необхідність їх об'єднання в загальну телефонну мережу з присвоєнням коротких внут..

Код товару: IP-АТС Asterisk

1

Предзаказ

Рішення оптимально підходить для компаній з чисельністю персоналу до 20 осіб, з перспективою масштабування мережі до 40 співробітників. В офісі повинен бути підключений Інтернет; можливе збереження існуючого оператора телефонії або підключення нового..

Код товару: IP АТС Yeastar S100

1

29 631грн.

На складі

Якісна і сертифікована IP-АТС Yeastar на 100 абонентів і 30 одночасних розмов (збільшуються дані показники при додаванні модуля Yeastar D30 - до 200 і 60 відповідно). Гарантія на АТС - 3 роки. За допомогою Gsm плат (модулів розширення) - отриму..

Код товару: IP АТС OpenVox ICallDroid

0

8 033грн.

На складі

Бюджетна модель IP-АТС OpenVox, розрахована до 10 дзвінків одночасно. ICallDroid це перша домашня IP АТС на базі Asterisk. Завдяки інтегрованим аналоговим портам, Ви зможете підключити вже наявне телекомунікаційне обладнання до сучасного світу зв&..

Код товару: IP АТС Yeastar S300

0

59 619грн.

На складі

Сертифікована IP-АТС (PBX) виробника Yeastar до 300 абонентів (розширюється) і 60 одночасних розмов (розширюється). Ціна вказана з ПДВ за безготівковим розрахунком. Гарантія 3 роки (36 місяців). Yeastar S300 - це IP-АТС з нової лінійки S-сер..

Код товару: ASTERISK Крупный бизнес

0

Предзаказ

Компанії з чисельністю співробітників 70-300 чоловік. Наявність розподіленої офісної архітектури (незалежно від географічного розташування) з безліччю співробітників. В офісі повинен бути проведений Інтернет; при реалізації IP-телефонії можливе збере..

Код товару: Yeastar EX08

0

2 356грн.

На складі

Модуль розширення EX08 для IP-АТС Yeastar: S100 (підтримується 1 модуль EX08) і S300 (підтримується до 3-х модулів EX08). Необхідна для установки і монтажу модулів розширень Yeastar S2, O2, B2, SO, GSM і UMTS. установка: Монтується на осн..

Код товару: Yeastar GSM

0

5 141грн.

На складі

Карта розширення Gsm Yeastar для АТС. Модуль для підключення одного зовнішнього GSM-каналу (GSM 850/900/1800 / 1900МГц). Призначений для роботи з усіма IP-АТС Yeastar, крім MyPBX U300, MyPBX SOHO, N824 і N412. Гарантія 3 (три) роки! На Ві..

Код товару: Yeastar O2

0

1 999грн.

На складі

Модуль розширення 2-х ліній FXO (входять міські лінії) для IP-АТС Yeastar.в Сертифіковано. Гарантія 36 місяців. Тип набору: тональний Призначений для роботи з усіма IP-АТС Yeastar, крім MyPBX U300 і N824, і з інтерфейсними платами TDM400, TD..

Код товару: Yeastar S2

0

1 999грн.

На складі

Модуль розширення 2-х ліній FXS (два внутрішніх телефону) для IP-АТС Yeastar. Сертифікація. Гарантія 3 роки. Тип набору: тональний Призначений для роботи з усіма IP-АТС Yeastar, крім MyPBX U300 і N824, і з інтерфейсними платами TDM400, TDM80..

Код товару: Yeastar SO

0

2 678грн.

На складі

Модуль розширення ліній FXO / FXS - (входить міська лінія + внутрішній телефон) для IP-АТС Yeastar. Сертифікат. Гарантія 36 місяців. Тип набору: тональний Модуль має унікальну резервну функцію! Перемикається в режим «Моста» при н..

Код товару: Yeastar EX30

0

22 848грн.

На складі

Модуль розширення лінії E1 для IP-АТС Yeastar серії S (моделі: S-100 і S-300 ). Сертифікат. Гарантія 3 роки. Необхідна для установки і монтажу в IP-АТС і підключення PRI E1. установка: Монтується на основну плату IP-АТС Yeastar S-100 і Ye..

Код товару: Yeastar D30

0

8 818грн.

На складі

DSP-Модуль розширення ресурсів IP-АТС Yeastar серії S (моделі Yeastar S100 і YeastarS300 ). Сертифіковано. Гарантія 36 місяців. Необхідний для збільшення ресурсів IP-АТС (внутрішніх абонентів і одночасних викликів). установка: Монтується ..

Код товару: Matrix ETERNITY NE

1

17 493грн.

На складі

IP АТС (IP-PBX) Matrix ETERNITY NE - IP-АТС з фіксованим набором інтерфейсів, яка дозволяє покрити основні потреби сучасної телефонії, а саме: організувати внутрішню офісну телефонну мережу, підключити аналогові телефони і зовнішні лінії, здійснювати..

Код товару: Matrix ETERNITY PE

0

Предзаказ

IP АТС (IP-PBX) Matrix ETERNITY PE - модульна IP-PBX для організації єдиної корпоративної телефонної мережі підприємства з мобільними користувачами. PE орієнтована для малого і середнього бізнесу. Має 3 або 6 універсальних слотів розширення. Пристрій..

VoIP-АТС телефонія для офісів, телефонна станція. Низькі ціни. Доставка. Київ і Україна.

Цифрові АТС станції - новинка на ринку або новий спосіб реалізації АТС-обладнання? Ні для кого не буде секретом, що все частіше і частіше традиційні технології отримують «друге дихання» і більш просунуту реалізацію завдяки Інтернет-технологій. Цифрові АТС (або ж IP-АТС) - не виняток. В даний час динамічно зростає популярність і затребуваність IP-АТС, які крім функцій IP-телефонії також відмінно справляються з традиційними функціями звичайних офісних АТС. Тільки ось вартість, рівень безпеки, а також спектр «додаткових» можливостей не може не радувати! На сьогоднішній день при організації корпоративної телефонного зв'язку через IP-мережі з використанням IP-АТС можна цілком обійтися без офісної АТС, що (1) істотно знижує витрати на додаткове обладнання, а також (2) сприяє економії на зв'язку.

АТС для IP-телефонії замінюють класичні апаратні АТС або телефонні системи, при цьому вони дозволяють користувачам комунікаційної системи використовувати внутрішні додаткові номери, проводити телефонні / відео конференції, переводити дзвінки, працювати з чергами дзвінків, зв'язуватися з колегами в будь-якій точці світу і багато іншого. Це все можливо просто тому, що, на відміну від традиційних телефонних мереж, всі дзвінки передаються через комп'ютерні мережі у вигляді пакетів даних. Використання VOIP-шлюзу дозволяє підключити існуючі телефонні лінії до IP-АТС (або сервера IP-телефонії) і здійснювати дзвінки через телефонну мережу звичайного телефонного оператора.

IP-PBX (IP-АТС) - одне з найбільш вигідних рішень для організації комунікаційної інфраструктури. Практично весь функціонал системи реалізований через програмне забезпечення, що забезпечує легкість нарощування додаткових функціональних можливостей, проводити модернізацію і оновлення системи і виправляти помилки. При цьому можна працювати як з апаратними IP-PBX (спеціалізоване обладнання з встановленим ПЗ), так і з програмними продуктами (Asterisk). З усього різноманіття різновидів IP-АТС Ви зможете знайти саме те, що вам потрібно - і ми з радістю допоможемо!