Промислові модеми GSM, GPRS, EDGE, 3G

Код товару: GSM-терминал SPRUT M2M LITE

3

3 600грн.

На складі

IP GSM модем, призначений для систем промислової автоматизації та диспетчеризації. SPRUT M2M LITE - це недорогий і якісний промисловий GSM модем для організації бездротових систем збору і передачі інформації по мережі GSM з використанням протоколі..

Код товару: GSM-терминал SPRUT M2M LITE-RS 232

0

3 600грн.

На складі

Промисловий модем SPRUT M2M LITE-RS 232 - якісне і не дороге рішення. Нова модель упращенія радіотерміналу SPRUT M2M LITE . Основні відмінності: відсутня порт RS-485 (в наявності RS232) одна Sim карта більш зручне кріплення (можливий ..

Код товару: GSM-терминал SPRUT M2M

1

9 282грн.

На складі

Промисловий GSM контролер SPRUT M2M (IP-модем), призначений для систем промислової автоматизації та диспетчеризації. Має аналогові і цифрові входи для вимірювання і сигналізації, а так-же виходи для управління. SPRUT M2M - це сучасний промисловий ..

Код товару: Cinterion BGS2T-232 GSM терминал RS232

0

1 990грн.

На складі

Cinterion BGS2T-232 Cinterion BGS2T - ультракомпактний GSM / GPRS термінал, виконаний на основі GSM модуля останнього покоління - BGS2. Чотирьохдіапазонний, оснащений TCP / IP стеком, BGS2T володіє унікально низькими показниками енергоспоживання, має..

Код товару: Cinterion BGS2T-485 GSM терминал RS485

0

2 100грн.

На складі

Cinterion BGS2T-485 Cinterion BGS2T - ультракомпактний GSM / GPRS термінал, виконаний на основі GSM модуля останнього покоління - BGS2. Чотирьохдіапазонний, оснащений TCP / IP стеком, BGS2T володіє унікально низькими показниками енергоспоживання, має..

Код товару: IRZ MC52iT GSM/GPRS модем RS232

0

1 920грн.

На складі

GSM модем IRZ MC52iT - новинка модельного ряду IRZ, розроблявся як заміна терміналів на модулі Cinterion MC39i і за технічними характеристиками нічим не поступається своєму попереднику. Крім цього, модем оснащений інтелектуальним сторожовим таймером...

Код товару: iRZ TG21.A GSM модем RS232 RS485

0

2 270грн.

На складі

Промисловий Модем на 2 Sim карти, що працює в діапазонах Gsm 900/1800 mHz. Підтримує інтерфейси: RS-485 і RS-232. Модем підтрімує GPRS (клас 10) и стек протоколів TCP / IP. Наявність двох послідовніх інтерфейсів (RS-485 и RS-232), двох SIM-карт з мож..

Код товару: IRZ MC55 — 485 GI EDGE модем RS485

0

Предзаказ

EDGE модем - обладнання для організації передачі даних з RS-485 портом Термінал IRZ MC55i-485GI має порт RS-485, приймає і передає дані за допомогою мереж стільникового зв'язку стандарту GSM. Мікроконтролер компанії Atmel забезпечує терміналу ..

Код товару: IRZ MC55PU GSM модем RS232

0

Предзаказ

Модем IRZ MC55PU Класичний GSM модем з RS232 і USB портом для промислових завдань. У даній моделі були розширені функціональні можливості, серед яких - можливість перезавантаження модему сигналом DTR. Як і всі модеми iRZ, дана модель оснащена інтелек..

Код товару: IRZ MC52 — 485 GI GSM модем RS485

0

Предзаказ

Модем IRZ MC52 - GSM модем з RS485 портом для промислових завдань. У даній моделі були розширені функціональні можливості, серед яких - можливість перезавантаження модему сигналом DTR. Як і всі модеми iRZ, дана модель оснащена інтелектуальним сторожо..

Код товару: IRZ ES75 GSM/EDGE/GPRS модем RS232

0

Предзаказ

Модем IRZ ES75 - GSM / EDGE / GPRS модем, призначений для прийому і передачі даних за допомогою мереж стільникового зв'язку стандарту GSM. IRZ ES75 виготовлений на основі модуля Siemens / Cinterion MC75. Особливостями модемів IRZ ES75 є підтримка..

Код товару: IRZ TC65 Lite GSM/GPRS модем RS232

0

Предзаказ

GSM Модем iRZ TC65 Lite - GSM / GPRS модем, призначений для прийому і передачі даних за допомогою мереж стільникового зв'язку стандарту GSM. Виконано в легкому пластиковому корпусі. Вбудований модуль забезпечує передачу даних по каналу GPRS Class..

Код товару: Терминал IRZ TC65Smart

0

Предзаказ

Термінал IRZ TC65Smart виконаний в алюмінієвому корпусі, працює в діапазонах GSM 850/900/1800/1900 Мгц, підтримує GPRS Multislot Class 12. Робота з двома SIM-картами. Розроблено на базі модуля Siemens TC65 і легко інтегрується в будь-які додатки завд..

Код товару: Cinterion MC52i GSM/GPRS модем RS232

1

Предзаказ

Cinterion MC52iT GSM / GPRS модем RS232 - конструктивно закінчений термінал передачі даних і SMS в стандарті GSM900 / 1800 + GPRS, прийшов на заміну MC35i Для роботи з терміналом необхідно підключити до його зовнішніх роз'ємів антену, джерело постійн..

Код товару: Cinterion TC65 GSM/GPRS модем

0

Предзаказ

GPRS модем CinterionTC65 Terminal встановлює безпрецедентні стандарти в області M2M комунікацій. Використовуючи просунутий модуль Siemens TC65, GPRS модем Cinterion TC65 Terminal комбінує найпотужнішу і загальноприйняту відкриту платформу Java з широ..

Код товару: IRZ MC55iT GSM модем RS232

0

Предзаказ

Модем IRZ MC55iT - GSM модем з RS232 портом для промислових завдань. У даній моделі були розширені функціональні можливості, серед яких - можливість перезавантаження модему сигналом DTR. Як і всі модеми iRZ, дана модель оснащена інтелектуальним сторо..

Промислові модеми GSM, GPRS, EDGE, 3G

GSM термінали - це окремий клас М2М обладнання, що використовується для вирішення проблеми динамічної реалізації процесу дистанційної роботи автоматизованих систем в рамках підприємства. Промислові GSM модеми орієнтовані на своєчасну обробку і передачу даних по захищеному каналу для їх подальшого аналізу в рамках системи - що, безумовно, є гарантом забезпечення оперативної роботи внутрішніх систем підприємства. А сама робота компактних модемів (роутерів або gsm терміналів) заснована на передачі даних по каналах GSM з використанням таких базових стандартів як CSD, GPRS і EDGE - що робить їх цілком універсальними засобами для застосування.

Представлені моделі промислових GSM-модемів підтримують відкриті стандарти передачі даних, а також характеризуються високою швидкістю передачі потоків даних. Якщо ваша мета - віддалене бездротове управління, моніторинг, складання звітів і опитувань пристроїв, оснащених портами - то gsm модеми - це саме те, що вам потрібно!

Особливість і перевага GSM-модемів полягає в шляху передачі даних - який відбувається виключно по каналах мобільного зв'язку. Вбудовані порти входів і виходів дозволяють транспорттіровать показання роботи пристроїв на далекі відстані протягом лічених часу. Крім того, GSM-модеми оснащені декількома каналами, що дозволяє програмувати обрані пристрої (закріплюючи готельний канал за кожен з пристроїв) і реалізовувати віддалену передачу даних в системі. Серед існуючих модифікацій роутерів можна виділити окремі види, орієнтовані на підтримку gprs \ gsm \ 3g \ 4G каналів передачі даних. Все GSM-роутери представлені на нашому сайті використовуються для перекладу трафіку в мережах з різними типами даних - так що ви легко зможете підібрати потрібне вам М2М рішення!

Представлені у нас GSM-термінали порадують вас доступними цінами; крім того, обладнання може бути доставлено в будь-яку точку на території України. Купуючи gsm модеми у нас, ви отримуєте сертифіковані GSM / GPRS термінал нового покоління, які працюю на базі бездротового GSM модуля. Користувачі (адміністратори) отримують можливість безпосередньо отримувати актуальні дані в режимі роботи обладнання і промислових пристроїв - і, що немало важливо, модеми легко конфігуруються для роботи в умовах заданої мережевої інфраструктури.