GSM контролер | устаткування М2М

Код товару: GSM-терминал SPRUT M2M

1

9 282грн.

На складі

Промисловий GSM контролер SPRUT M2M (IP-модем), призначений для систем промислової автоматизації та диспетчеризації. Має аналогові і цифрові входи для вимірювання і сигналізації, а так-же виходи для управління. SPRUT M2M - це сучасний промисловий ..

Код товару: Cinterion BGS2T-232 GSM терминал RS232

0

1 990грн.

На складі

Cinterion BGS2T-232 Cinterion BGS2T - ультракомпактний GSM / GPRS термінал, виконаний на основі GSM модуля останнього покоління - BGS2. Чотирьохдіапазонний, оснащений TCP / IP стеком, BGS2T володіє унікально низькими показниками енергоспоживання, має..

Код товару: Cinterion BGS2T-485 GSM терминал RS485

0

2 100грн.

На складі

Cinterion BGS2T-485 Cinterion BGS2T - ультракомпактний GSM / GPRS термінал, виконаний на основі GSM модуля останнього покоління - BGS2. Чотирьохдіапазонний, оснащений TCP / IP стеком, BGS2T володіє унікально низькими показниками енергоспоживання, має..

Код товару: Терминал IRZ TC65Smart

0

Предзаказ

Термінал IRZ TC65Smart виконаний в алюмінієвому корпусі, працює в діапазонах GSM 850/900/1800/1900 Мгц, підтримує GPRS Multislot Class 12. Робота з двома SIM-картами. Розроблено на базі модуля Siemens TC65 і легко інтегрується в будь-які додатки завд..

GSM контролер | устаткування М2М

GSM модеми, як і інші класи М2М обладнання, широко застосовуються для автоматизації систем управління технологічними процесами. Крім стандартних функцій телеметрії, котроля і віддаленого (дистанційного) управління об'єктами або пристроями, модеми, або ж контролери, характеризуються розширеним функціоналом, що характеризується застосуванням обладнання в мережевих рішеннях. За допомогою модемів стає можливим не тільки стандартне зчитування інформації, її передача адміністратору і управління контрольованим об'єктом, а й побудова захищених каналів для траспортування потоків даних (шифрування - одна з сопутсвующих характеристик), легке підключення до мережі Ethernet, реалізація віртуальних приватних мереж з підвищеним рівнем безпеки в рамках загальної систем обміну даними.

З огляду на високий уровань устройчівості контролерів до еелектромагнітним перешкод і коливань, які є неминучим супутником як комерційних, так і виробничо-промислових зон, вони ідеально «вписуються» в інфраструктурні комунікаційні системи підприємств. Сфери застосування GSM / 3G контролерів варіюються від звичайного дистанційного контролю і управління різними видами технологічного устаткування, виявлення і сповіщення про функціональні несправності обладнання, реалізація системи контролю доступу і т.д. Бездротові маршрутизатори легко здійснюють передачу даних через мережі мобільних операторів, що також робить їх отличним вибором при побудові систем диспетчеризації на підприємствах.

Якщо вам потрібно більше інфорациі про продукт або кваліфікована консультація фахівця - звертайтеся до нас, ми допоможемо підібрати потрібну вам обладнання по прийнятною ціною!