Роз'єми для Кабелі 50 ом і Перехідникі

Код товару: Connector-N-type

2

171грн.

На складі

Високоякісний Роз'єм N тип (тато) - діаметр кабелю 10мм-11мм (зовнішньої оболонки). Є кілька видів роз'ємів N-type (різні корпуси і різні конструкції) - дивіться фото. При замовленні - уточнюйте вид роз'єму. Для якісного з'є..

Код товару: Переходник N-тип (папа-папа)

0

175грн.

На складі

Якісний перехідник N male-male. Часто використовують для підключення до Репітер Gsm / 3G: антен, сплитер, ответвителей і т.д. (Перехідник замінює шматок кабелю з роз'ємами - якщо наприклад треба підключити внутрішню антену безпосередньо дорепі..

Код товару: Переходник N-тип (мама-мама)

0

175грн.

На складі

Перехідник-адаптер N-Type (female-female). Використовують наприклад при з'єднанні двох шматків кабелю з роз'ємами N-тип тато.   Кабель 50 ОМ >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітери Gsm / 3G >>&g..

Код товару: Разъем Угловой N-тип (под кабель RG8 )

0

295грн.

На складі

Якісний роз'єм N-тип - Кутовий (кут 90 градусів). Під кабель RG8 або його аналог (діаметр до 10мм-11мм). Використовується при необхідності при монажа кабель під'єднати під кутом.   Кабель 50 ОМ >>> Перехідники та Роз..

Код товару: Разъем N-тип под кабель RG6 (телевизионный)

0

105грн.

На складі

Роз'єм N-тип тато на недорогий телевізійний кабель RG6 (під зажим). Товщина кабелю (зовнішньої оболонки) 6-7 міліметрів.   Кабель 50 ОМ  >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітери Gsm / 3G  &g..

Код товару: Переходник N - F

0

На складі

ВЧ перехідник F-female <-> N-type-male. Використовують для Підключення Репітера, Антен, модемів, роутерів - при завданні: перехід від роз'єму N-тип на F (например при вікорістанні кабелю RG6 и роз'ємів Ф).   Кабель 50 ОМ &..

Код товару: Переходник F(male) - N(female)

0

125грн.

На складі

ВЧ перехідник F-male <-> N-type-female. Ціна вказана за 1 шт. (За один перехідник). Використовують для підключення Репітера, Антен, модемів, роутерів - при завданні: переходу від роз'єму F на N-тип (наприклад при використанні F ро..

Код товару: Разъем N-тип под кабель RG58

0

105грн.

На складі

Роз'єм N-тип тато на недорогий кабель RG 58 (під зажим). Товщина кабелю (зовнішньої оболонки) до 5 міліметрів.   Кабель 50 ОМ  >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітери Gsm / 3G  >>> ..

Код товару: Грозозащита для Репитера Gsm 3G 4G

0

1 020грн.

На складі

Грозозахист для систем посилення мобільного сигналу. Підключається до кабелю зовнішньої антени перед входом в ретрансляція (зазвичай перед разьемом OUTDOOR) і заземлюючих (грозозахист). Роз'єм N-type. Завдяки установки даного пристрою до..

Код товару: Connector-N-type-5D-FB

0

125грн.

На складі

Високоякісний Роз'єм N тип (тато) 5D-FB  - діаметр кабелю 7мм-8мм (зовнішньої оболонки). Для якісного з'єднання - радимо центральну жилу кабелю і "наконечника" роз'єму паяти. Використовуйте якісні комплектуючі (з низь..

Код товару: Переходник Fme - Sma

0

Предзаказ

ВЧ перехідник Fme (female) - Sma (male). Використовують для підключення Репітер, Антенн, модемів, роутерів.   Кабель 50 ОМ  >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітери Gsm / 3G  >>> ..

Код товару: Переходник Sma (male) - F (female)

0

125грн.

На складі

Перехідник Sma (male) - F (female). Використовують для підключення Репітер, Антенн, модемів, роутерів (роз'єму SMA до телевізійного кабелю через роз'єм F). Ціна вказана за один перехідник (1 шт.).   Кабель 50 ОМ  >..

Код товару: Пигтейл CRC9-F(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   На к..

Код товару: Пигтейл CRC9-FME(male)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-FME (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.  Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> ..

Код товару: Пигтейл CRC9-SMA(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &n..

Код товару: Пигтейл Fakra-SMA(female)

0

275грн.

На складі

Пігтейл Fakra-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему, роутера та іншого обладнання до зовнішньої антени. Часто цей перехідник використовують із Роутером Teltonika RUT850 для підключення зовнішніх LTE/3G/Gsm ант..

Код товару: Пигтейл MS156-F(female)

0

145грн.

На складі

Пігтейл MS156 - F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. На кабелі антени 4G 3G Gsm (Для підключення Цього Перехідника) - повинен бути роз'єм F-male (тато) ..

Код товару: Пигтейл MS156-SMA(female)

0

145грн.

На складі

Пігтейл MS156 - SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. На кабелі антени 4G 3G Gsm (Для підключення Цього Перехідника) - повинен бути роз'єм SMA-male (тато) (Дивіться фото нижче..

Код товару: Пигтейл TS9-F(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл TS9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &..

Код товару: Пигтейл TS9-FME(male)

0

125грн.

На складі

Пігтейл TS9-FME (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.  Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> ..

Код товару: Пигтейл TS9-SMA(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл TS9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Переходник CRC9-SMA(female)

0

На складі

Перехідник CRC9-SMA (female) -  служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   ..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - SMA (female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл (Адаптер, перехідник) універсальний CRC9 / TS9 - SMA (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - F (female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - су..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - N-type (female)

0

225грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9 - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як спліт..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - SMA(female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - ..

Код товару: Пигтейл 2*SMA - N-type (female)

0

Предзаказ

Подвійний Пігтейл 2 х SMA (male) - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - F (female)

1

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - сум..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - N-type (female)

0

225грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9 - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як спліте..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - SMA(female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - с..

Код товару: Пигтейл 2*SMA (male) - SMA (female)

0

Предзаказ

Подвійний Пігтейл 2 х SMA (male) - SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується ..

Код товару: Пигтейл CRC9-N(female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл CRC9-N (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Пигтейл TS9-N (female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл TS9 - N (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - F (female)

0

125грн.

На складі

Перехідник універсальний CRC9 / TS9 - F (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 / CRC9 роз'ємами можна по..

Код товару: Переходник TS9-SMA(female)

0

На складі

Перехідник TS9-SMA (female) - служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Ціна вказана за один Перехідник (1шт). Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >&g..

Код товару: Переходник N - Sma

0

125грн.

На складі

Якісні ВЧ перехідники SMA <-> N-тип. Використовують для підключення Репітер, Антенн, модемів, роутерів - при завданні: перехід від роз'єму N-тип на Sma (і навпаки). Варіанти перехідники: Sma (тато) - N (мама) ..

Код товару: Пигтейл SMA (male) - N-type (male)

0

225грн.

На складі

Пігтейл SMA (male) - N-type (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему, роутера, репитера, сплітера, антени та іншого обладнання.   Антени Gsm 3G 4G >>> Репітери 4G 3G Gsm >>> ..

Код товару: Разъем FME-мама под кабель RG58 (диаметр кабеля до 5 мм.)

0

Предзаказ

Роз'єм Fme мама на недорогий кабель RG58 (під зажим). Товщина кабелю (зовнішньої оболонки) до 5 міліметрів.   Кабель 50 ОМ >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітер Gsm / 3G >>> ..

Код товару: Разъем N-тип (Мама) под кабель RG58 (диаметр кабеля до 5 мм.)

0

Предзаказ

Роз'єм N-тип мама на недорогий кабель RG58 (під зажим). Товщина кабелю (зовнішньої оболонки) до 5 міліметрів.   Кабель 50 ОМ >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітер Gsm / 3G >>> ..

Код товару: Разъем N-тип Male на кабель RG-8 GOLD

0

Предзаказ

Високоякісний роз'єм N-тип (тато) GOLD під коаксіальній кабель RG8 50om. Роз'єм N Male (Папа, Вилка, Штекер, Plug) має внутрішнє різьблення і центральний контакт - штир.   Технічн..

Код товару: Разъем SMA-папа под кабель RG58 (диаметр кабеля до 5 мм.)

0

Предзаказ

Роз'єм Sma тато на недорогий кабель RG58 (під зажим). Товщина кабелю (зовнішньої оболонки) до 5 міліметрів.   Кабель 50 ОМ >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітери Gsm / 3G >>> ..

Роз'єми для Кабелі 50 ом і Перехідникі

Зараз активно використовуються спеціальні репітери, за допомогою яких вдається посилити сигнал зв'язку. Для їх успішного монтажу застосовуються роз'єми. Вони необхідні для того, щоб можна було якісно припаяти пристрій на кінець кабелю. Завдяки цьому відбувається підключення, що забезпечує нормальне функціонування.

Сучасні типи роз'ємів і перехідників для репитеров і їх ключові особливості

Під конкретну модель такого підсилювача треба підібрати відповідний роз'єм або перехідник. Тільки так можна буде якісно змонтувати пристрій. Розумно скористатися підтримкою професіоналів під час вибору роз'ємів. Вони допоможуть під конкретну модель репитера вибрати потрібний додаток. У нас відразу можна буде замовити підсилювач в комплекті з якісними роз'ємами від перевіреного виробника. Пропонується непоганий асортимент таких виробів, що задовольнить практично будь-які потреби.

Поліпшення прийому сигналу стає нездійсненним завданням без якісного роз'єму. Його важливо грамотно підібрати і встановити. Сучасні роз'єми для gsm репитера володіють різними параметрами. Відрізнятися вони можуть матеріалом, розмірами і іншими показниками. Роз'єми і перехідники бувають високочастотними і т.д. Нескладно буде отримати гарантію якості на кожне таке виріб, якщо здійснювати покупку в перевіреному місці. Репитер завдяки застосуванню високоякісного роз'єму стає більш надійним в експлуатації.

Як і де можна купити роз'єм, перехідник для репитера?

Для покупки таких виробів пропонується чимало різноманітних варіантів. В Україні є кілька магазинів, які спеціалізуються на цьому. Наш інтернет-магазин зміг гарантувати кращі умови для придбання роз'ємів такого типу. Кожен клієнт отримує гарантію якості, можливість ретельної консультації, зручні методи оплати, доставки та інші переваги. При покупці більше п'яти роз'ємів можна отримати непогану знижку. Вона додатково збільшується при придбанні десяти штук і більше. Оптимальна якість роз'ємів додатково підкріплюється і чесної вартістю. Оформлення замовлення тут буде максимально простим для будь-якого користувача.