Домофон з Відео

Код товару: Домофон Arny AVD-720M

1

Предзаказ

IP домофон з підключенням до інтернет через Wi-Fi або через Ethernet кабель. Дана модель відеодомофона підтримує роботу до 5 мобільних пристроїв (смартфонів), через які Ви зможете спілкуватися з прийшли людиною і при необхідності відкрити замок (при ..

Код товару: Домофон Arny AVD-410

0

Предзаказ

Популярна модель домофона з кольоровим монітором Arny AVD-410. При відносно не великий вартості, в цій моделі збалансований весь необхідний функціонал. У продажу так само є подібна модель домофона Arny AVD-410M з вбудованою пам'яттю (зберігає 250 фот..

Код товару: Домофон Arny AVD-410M

1

Предзаказ

Один з недорогих якісних домофонів з вбудованою пам'яттю, яка дозволяє зберігати 250 фото (зображення людей, що дзвонять в домофон). Так само можна зберігати фото під час розмови або під час візуального перегляду (кнопка «фото»). Вам не доведеться ро..

Код товару: Домофон Arny AVD-709

0

Предзаказ

Бюджетна модель домофона з великим кольоровим екраном (7 дюймів). Панель в комплект не входить (не входить до комплекту). Дана новинка домофона дуже популярна у покупців, тому що при відносно не великій ціні, маємо якісний відеодомофон з великим моні..

Код товару: Домофон Arny AVD-710M

0

Предзаказ

Сенсорний домофон з блоком пам'яті (карта MicroSD) і кольоровим монітором 7 дюймів. Два кольори корпусу (на вибір). Панель купується окремо. Монітор 7 "TFT блок пам'яті на SD карті відеодомофон на 2 панелі + 2 камери PAL / NTSC відкривання замка з па..

Код товару: Домофон Commax CDV-70A

0

Предзаказ

Популярна модель домофона Commax CDV-70A c великим 7-дюймовим кольоровим екраном. Дана модель забезпечує аудіо зв'язок в режимі «вільні руки». Завдяки чому, немає зайвих мішаються проводів і трубки. Можливе підключення 2 викликають панелей або камер,..

Код товару: Домофон Commax CDV-70K

0

Предзаказ

Нова модель домофона Commax CDV-70K - в якому об'єднані побажання багатьох покупців: наявність трубки і якісний великий кольоровий дисплей (розмір 7 дюймів). Домофон підтримує 2 аудіо і 2 відео лінії, що дозволяє встановлювати додаткову камеру або па..

Код товару: Домофон Commax CDV-70UX

0

Предзаказ

Одна з останніх новинок від Commax - домофон з Wi-Fi і пам'яттю (microSD від 8 до 32Гб) дозволяє зберігати до 500 фото або відеороликів. Завдяки Wi-Fi, є можливість передавати управління на смартфон: розмова і відео з позвонившим в домофон, відкриття..

Для того, щоб ви відчували себе захищеними, існує чимало систем безпеки. Домофони останнім часом зустрічаються практично повсюдно, але їх не можна назвати ідеальним засобом для ідентифікації відвідувачів, тому що ви не отримуєте зображення, чуєте тільки голос. Щоб подібної проблеми не було, вам буде досить купити відеореєстратор. Даний агрегат дозволить вам не тільки почути голос, після чого вже відкривати двері, але також і побачити входить, обстановку навколо, при необхідності, отримати фотографії. Так набагато безпечніше і надійніше!

Чому варто купити відеодомофон?

Як ми вже сказали, подібне пристрою допоможе вам повністю ідентифікувати входить, що є величезною перевагою, адже ви бачите кожну деталь: і що людина тримає в руках, і як він одягнений, і багато іншого. Тому домофони даного типу встановлюються скрізь, де є потреба у справді високий рівень безпеки:

  • У різних компаніях;
  • На виробництвах;
  • В офісах;
  • У житлових будинках.

Відзначимо, що відеодомофони дуже функціональні. Так, з їх допомогою ви можете не тільки зафіксувати входить, але і сфотографувати. Ви можете купити відеореєстратор з різними опціями, в залежності від того, які «вміння» агрегату вам потрібні.

Магазин, де можна замовити відеодомофон

Для того, щоб ви могли придбати відеодомофон в Києві, а також по всій Україні, вам досить вибрати один з пристроїв на нашому сайті. Ми вже давно працюємо на ринку агрегатів спостереження і забезпечення безпеки, тому нам дійсно можна довіряти! Ми пропонуємо найширший спектр моделей, так що ви зможете вибрати відповідне вам за всіма параметрами пристрій. Домофони відрізняються діагоналлю екрана, якістю зображення, а також різними можливостями. Зазвичай люди, які хочуть убезпечити своє житло, набувають більш прості пристрої, так як їх цілком вистачає, а ось для відеоспостереження в великих компаніях варто брати більш функціональні агрегати. Кожен зможе вибрати в нашому магазині саме те, що йому необхідно, а потім вигідно придбати.

Купити відеореєстратор в Україні

У нас досить низька вартість на будь-який пристрій, купити його дешевше в Україні навряд чи можливо! Тим більше, якщо ви хочете не просто придбати пристрій дешево, але і отримати тривалу гарантію. Ми є надійним продавцем, так що ніяких проблем з якістю товару не може бути, наша компанія реалізує подібну електронну продукцію роками, так що ми володіємо значною клієнтською базою! У нас явно найкраще поєднання ціни та якості. Отримати ж свою покупку ви зможете завдяки службам доставки, ми надсилаємо в будь-яке місто відеодомофони: Київ, Одеса, Дніпро, будь-які інші населені пункти.

У нас ви зможете придбати дійсно якісні та надійні пристрої для ідентифікації відвідувачів за невеликі гроші. При цьому, будь-який клієнт отримує великий вибір з десятків моделей, щоб покупка була оптимальною!

Домофон добре, а відеодомофон ще краще. Ви можете не тільки чути прийшов людини, а так само бачити, записати відео, зберегти фото. Так само доступні домофони з підключенням до Інтернету (за wi-fi або по дроту) з можливістю виводити зображення і розмова на смартфон (при цьому Вам немає необхідності перебуває вдома).

Домофонні системи роблять Ваше життя затишніше і безпечніше.