Commax CDV-70A - домофон з екраном 7 "

Commax CDV-70A - домофон з екраном 7 "

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 120489
120 489грн.

  • Виробник: Commax
  • Модель: Домофон Commax CDV-70A

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Популярна модель домофона Commax CDV-70A c великим 7-дюймовим кольоровим екраном.

Дана модель забезпечує аудіо зв'язок в режимі «вільні руки». Завдяки чому, немає зайвих мішаються проводів і трубки.

Можливе підключення 2 викликають панелей або камер, а так само додаткової трубки або ще одного домофона Commax.

Домофон CDV-70A - це надзвичайно легке управління завдяки зручним кнопкам управління та високу якість звуку в режимі «вільні руки». Домофон Commax CDV-70A буває в сріблястому, перламутровому і чорному кольорі.

Простий і в той же час сучасний дизайн домофону робить його унікальним. За колірною гамою, домофон можна підібрати як в світлий, так і в темний інтер'єр будинку. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. Домофон Commax CDV-70A працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

домофон commax | www.digus.com.ua

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (Інтерфон). Бічні кнопки на домофон служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст і кольоровість.

ВідеоДоомофони >>>

Викличні Панелі >>>

Commax >>>

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами