панель домофона

Код товару: Вызывная Панель Arny AVP-05 NEW

0

Предзаказ

Антивандальная якісна видеопанель Arny AVP-05 має металевий корпус. У комплект так само входить козирок (який захищає від опадів і сонячних променів) і клин (куточок, який дозволяє встановити панель під кутом). У даній панелі використовується інфраче..

Код товару: Вызывная Панель Arny AVP-NG110

0

Предзаказ

Антивандальна виклична відеопанель з якісною камерою дозволом 700 ТВліній. Металевий корпус із захистом від вологи (IP66). Три варіанти кольору корпусу. У комплекті козирок (захищає від опадів і сонячних променів) а так же клин (кут, що дозволяє кріп..

Код товару: Вызывная Панель Commax DRC-4CPN2

0

Предзаказ

Кольорова виклична панель Commax DRC-4CPN2 підходить до будь-якого відеодомофону Commax або інших виробників. Панель Commax DRC-4CPN2 - це кольорова антивандальна модель, яка призначена для використання з відеодомофоном. Вона має стильний дизайн, кол..

Панель в Києві: що для неї характерно?

Чи безпечно перебувати на об'єкті, в частому будинку, заміському котеджі або приміщенні, що охороняється, якщо вхід в нього взагалі не контролюється? Для убезпечення себе від непроханих гостей або шахраїв краще купити виклична панель, яку потрібно розмістити біля входу в приміщення або захищену територію. Завдяки застосуванню подібних пристосувань відкрити двері в житловий будинок або офіс зможе тільки бажаний гість. Такі моделі часто купують ті, хто хоче не тільки чути стоять на порозі, а й детально бачити їх.

Викличні панелі відрізняються своїми специфічними особливостями. Для початку відвідувачеві потрібно натиснути кнопку виклику, після чого в приміщенні прозвучить сигнал, завдяки якому господар зрозуміє, що до нього в будинок бажає хтось потрапити. На моніторі з'явиться відповідне зображення. За допомогою мікрофона і динаміка обидві сторони можуть розмовляти і чути один одного. Також присутня спеціальна кнопка, основна функція якої полягає у відкритті вхідних дверей, які пропускають гостей всередину. Безліч практичних і естетичних побажань, пов'язаних з функціями і зовнішнім виглядом пристрою, задовольняють панелі, що мають кольорову або чорно-білу картинку, а також три типи пристроїв (врізні моделі, накладні або накладно-врізні).

Як вже стало зрозуміло, основний елемент подібних панелей - це мікрофон, динаміки і кілька кнопок. Панель відеодомофону додатково оснащена відеозв'язком. В такому випадку пристрій має кольорову камеру, щоб можна було спостерігати за відвідувачами в темний час доби. Крім усього іншого, виклична панель нерідко оснащується модулем для електронних ключів і навіть клавіатурою цифрового характеру, за допомогою якої вийде активувати виклик або набрати код, щоб відкрити замок.

До слова, багато хто воліє купувати саме викличні панелі в Києві з відеозв'язком, щоб дізнаватися гостей без необхідності комунікації з ним. З просунутих моделях є високоякісні компоненти і елементи, завдяки яким можна розраховувати на отримання детальної і чіткої картинки (а це є важливим моментом для сімей, де часом залишаються тільки діти). За допомогою функції нічного бачення можна успішно використовувати систему в денний і нічний час.

Панель домофона повинна бути виготовлена виключно з якісних і надійних матеріалів, оскільки саме вони є антивандальной складової. В іншому випадку шахраї зможуть зламати пристрій і проникнути всередину.

Панель: де її краще купити?

Придбати вищеописану продукцію в столиці на складає труднощів. Перевірена компанія Dugis пропонує ознайомитися з солідним модельним рядом таких пристроїв. Крім усього іншого, буде проведена консультація клієнтів, щоб вони точно зробили правильний вибір і виправдали свої очікування. Фахівці є справжніми професіоналами у своїй сфері і в будь-який момент можуть підказати, чому варто покласти око на ту чи іншу панель. Більш того, вони мають інформацію про те, як швидко підключати пристрої і тестувати їх.

Виклична відеопанель є невід'ємною частиною в домофонної системи. В панелі вбудована камера, завдяки якій і виводиться картинка на монітор домофона. Камери зазвичай використовують: 420 ТВЛ, 720 ТВЛ і інші.

Так само в панелі вбудовані мікрофон і динамік, за допомогою яких здійснюється розмова.

І не забудемо про підсвічування. Інфрачервона (практично не помітна) і Led (помітна, світить в темряві).