Готові комплекти відеоспостереження - просто, надійно, вигідно, встанови сам.

Код товару: Комплект Видеонаблюдения Lanser-Mobile II + 4 камеры AC-A251IR1

1

Предзаказ

Акційна пропозиція діє з 15 червня 2015р. Комплект: реєстратор Lanser-Mobile II + 4 камери AC-A251IR1 за ціною всього лише .....! ПО Trassir в ПОДАРУНОК !!! Характеристики реєстратора: Можливість установки 2-х SATA HDD 2,5 (без диска в комплекті) H.2..

Код товару: Комплект Видеонаблюдения Lanser-Mobile II +4 камеры AC-A254IR5

0

Предзаказ

Відмінна Ціна. Акційна пропозиція діє з 15.06.2015г. У комплект входить реєстратор і чотири камери з чудовими характеристиками: Камери (4 шт.): Вулична аналогова відеокамера в кожусі з обігрівачем ІЧ-підсвічування процесор Sony Effio-P матриця 960H S..

Код товару: Tenex CCTV – 4B

1

Предзаказ

Комплект провідний системи відеоспостереження Tenex CCTV - 4B призначений для організації відеоспостереження і квартирах, заміських будинках, офісах, на дачах, складах і автомийках власними силами. Система Tenex CCTV - 4B легко монтується новачком: н..

Код товару: Tenex CCTV – 4Н

0

Предзаказ

Комплект провідний системи відеоспостереження Tenex CCTV - 4Н призначений для спостереження в невеликих приміщеннях, офісах, приватних будинках, невеликих складах, авто-мийках, і відкритих територіях. Система складається з 4-х відеокамер і відеореєст..

Готові комплекти відеоспостереження - просто, надійно, вигідно, встанови сам.

Хочете встановити систему відеоспостереження? Немає часу і бажання збирати інформацію по різних сайтах, вчитуватися в технічну характеристику і підбирати одне обладнання до іншого. Професіонали все зробили за Вас.

Купуйте готові комплекти відеоспостереження - заощадите час і гроші.

У такі комплекти входять: відеореєстратор, камери, блок живлення, шнури і роз'єми. Камери і реєстратор працюють в одному стандарті, підходять один до одного по роздільної здатності і за всіма іншими параметрами. Основні стандарти використовуються в відеоспостереження: IP, HD-SDI, HD-CVI, аналоговий. Ви можете звернутися до фахівців в наш магазин і вони підберуть вам комплект відеоспостереження і запропонують оптимальне рішення: для будинку, офісу, дачі або іншого об'єкта.

Купити комплект відеоспостереження ви можете в нашому інтернет магазині digus.com.ua. Доставка здійснюється по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Запоріжжя, Донецьк, Дніпропетровськ, Вінниця та інші міста.

Для перегляду різних систем перейдіть в розділ Відеоспостереження.