реєстратори Гібридні

Код товару: LuxDVR AHD-04G720 Eco Гибридный (AHD+АНАЛОГ 720Р) регистратор

1

Предзаказ

Бюджетна модель реєстратора, що працює в новому стандарті AHD і відомому аналоговому. 4-х канальний AHD 720р DVR Запис AHD або аналогового відеосигналу (попарно комбінація) Формат відеосигналу PAL або NTSC Максимальний потік записи 1280 * 720 @ 25fps..

Код товару: LuxDVR регистратор AHD-08G720 Eco

0

Предзаказ

Реєстратор на 8 камер працює в 2-х стандартах: AHD і Аналог. 8-ми канальний AHD 720р DVR Запис AHD або аналогового відеосигналу (попарно комбінація) Формат відеосигналу PAL або NTSC Максимальний потік записи 1280 * 720 @ 25fps на канал Поканальная на..

Код товару: Гибридный 16-канальный видеорегистратор GT CL01602

0

Предзаказ

Гібридний 16-канальний відеореєстратор GT CL01602 - повнофункціональна модель в надійному металевому корпусі, яка підтримує роботу з аналоговими і IP відеокамерами по протоколам NETIP і / або ONVIF. Стандарт NETIP є внутрішнім мережевим протоколом IP..

Код товару: Гибридный 8-канальный видеорегистратор GT CL0801

0

Предзаказ

Аналог + IP (HVR): 2xD1 + (1x1080p + 1x720p) Тільки IP (NVR): 8x1080p / 4x1080p / 1x1080p / 8x720p / 4x720p Тільки аналог (DVR): 8x960H / 8xD1 / 8xHD1 Гібридний 8-канальний відеореєстратор GT CL0801 - бюджетна модель в компактному пластиковому корпус..

Код товару: Гибридный 8-канальный видеорегистратор GT CL0804

0

Предзаказ

Гібридний 8-канальний відеореєстратор GT CL0804 - повнофункціональна модель в надійному металевому корпусі, яка підтримує роботу з аналоговими і IP відеокамерами по протоколам NETIP і / або ONVIF. Стандарт NETIP є внутрішнім мережевим протоколом IP п..

Код товару: Гибридный видеорегистратор GT CL0401

1

Предзаказ

Аналог + IP (HVR): 2xD1 + (1x720p + 1x960H) Тільки IP (NVR): 4x1080p / 1x1080p / 8xD1 Тільки аналог (DVR): 4x960H / 4xD1 Гібридний відеореєстратор GT CL0401 - бюджетна модель в компактному пластиковому корпусі, яка підтримує роботу з аналоговими і IP..

Код товару: Гибридный видеорегистратор GT CL0404

0

Предзаказ

Гібридний відеореєстратор GT CL0404 - повнофункціональна модель в надійному металевому корпусі, яка підтримує роботу з аналоговими і IP відеокамерами по протоколам NETIP і / або ONVIF. Стандарт NETIP є внутрішнім мережевим протоколом IP продукції GT,..

Код товару: Трибридный 16-канальный видеорегистратор GT CM01602

0

Предзаказ

Трібрідний 16-канальний відеореєстратор GT CM01602 - повнофункціональна модель, яка підтримує одночасну роботу з аналоговими, AHD і IP відеокамерами по протоколам NETIP і / або ONVIF. Відеореєстратор виконаний в надійному металевому корпусі. Стандарт..

Код товару: Трибридный 16-канальный видеорегистратор GT CMF1608

0

Предзаказ

Трібрідний 16-канальний відеореєстратор GT CMF1608 - професійна модель, яка підтримує одночасну роботу з аналоговими, AHD, і IP відеокамерами по протоколам NETIP і / або ONVIF. Відеореєстратор виконаний в надійному металевому корпусі. Стандарт NETIP ..

Код товару: Трибридный 4-канальный видеорегистратор GT CMF0404

0

Предзаказ

Трібрідний 4-канальний відеореєстратор GT CMF0404 - професійна модель, яка підтримує одночасну роботу з аналоговими, AHD і IP відеокамерами по протоколам NETIP і / або ONVIF. Відеореєстратор виконаний в надійному металевому корпусі. Стандарт NETIP є ..

Код товару: Трибридный 8-канальный видеорегистратор GT CM0801

0

Предзаказ

Трібрідний 8-канальний відеореєстратор GT CM0801 - бюджетна модель, яка підтримує одночасну роботу з аналоговими, AHD і IP відеокамерами по протоколу NETIP. Відеореєстратор виконаний в компактному пластиковому корпусі. Стандарт NETIP є внутрішнім мер..

Код товару: Трибридный 8-канальный видеорегистратор GT CMF0802

0

Предзаказ

Трібрідний 8-канальний відеореєстратор GT CMF0802 - професійна модель, яка підтримує роботу з аналоговими, AHD і IP відеокамерами по протоколам NETIP і / або ONVIF. Відеореєстратор виконаний в надійному металевому корпусі. Стандарт NETIP є внутрішнім..

Гібридний відеореєстратор в Україні: що він собою являє?

Гібридний відеореєстратор вважається ідеальним варіантом, який часто встановлюють на найскладніших об'єктах, де є камери різних видів. Йдеться про аналогових і цифрових моделях. Наприклад, у людини в приміщенні є аналогове відеоспостереження, але йому хочеться, щоб система була більш ефективною і він міг бачити, що відбувається в будинку. Тоді варто спробувати встановити старі моделі далеко не в найцінніші області за типом гаражів, задніх дворів, підвалів, а біля самого будинку встановити більш якісні варіанти. Відеореєстратор гібридний посприяє тому, щоб всі ці камери були з'єднані в одну систему.

Фактично, вищеописані пристрої можна назвати прекрасним рішенням, що дозволяє оновити існуючу систему відеоспостереження і доповнити встановлені камери більш сучасними аналогами. Саме так вийде з невеликими витратами оновити аналогові системи охоронного спостереження. При цьому старі камери будуть продовжувати працювати в системі. Їх не потрібно викидати. Функція віддаленого перегляду є актуальною для тих, хто володіє кількома об'єктами. Наприклад, у людини є парочку необхідних для контролю об'єктів. У такій ситуації найефективнішим виходом буде організація віддаленого спостереження на своєму смартфоні або планшеті.

Крім усього іншого, програми в основному вважаються безкоштовними і встановити їх можна за допомогою завантаження з популярних торгових платформ. Гібридні відеореєстратори були створені за таким принципом, щоб людині було зручно переглядати зображення. Наявність вбудованих відеовиходів у користувачів з'явиться можливість перегляду високоякісного зображення як на екрані телевізора, так і моніторі комп'ютера або навіть на домашньому кінотеатрі.

Виходить, основна мета таких відеореєстраторів полягає в тому, щоб поєднувати переважні можливості цифрової та аналогової системи в одну. Фактично, це дозволяє реєстратору використовувати для запису аналогові і цифрові камери. Щоб передавати сигнали на реєстратор, застосовується кабель коаксильного або мережевого типу. Щоб запустити реєстратор, спочатку його варто підключити до постачання (блоку харчування).

Гібридний відеореєстратор: де купити на вигідних умовах?

Інтернет-магазин Digus пропонує купити гібридний відеореєстратор на вкрай вигідних умовах. Асортимент включає в себе солідний вибір подібних пристроїв і практичних аксесуарів до них. Гібридні моделі є унікальними пристроями в своєму роді і будуть відрізнятися конкурентоспроможністю ще в протягом багатьох років. Для них характерно висока якість відеозапису. Також є функція, синхронізуюча звук. Більш того, до пристрою з легкістю підключається зовнішній накопичувач, хоча і для внутрішнього диска характерно безліч пам'яті. Подібний тип реєстраторів можна назвати лідером продажів, оскільки до нього одночасно підключаються монітори. Подібне вважається дуже зручним і дозволяє якісно працювати службі охорони або диспетчеру.