IP / Voip / Sip Телефони та Аксессуари

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T31P

0

2 631грн.

На складі

IP телефон Yealink SIP-T31P з PoE на два аккаунта. Yealink SIP-T31P - модний та зручний IP-телефон початкового рівня з 2 програмованими кнопками та HD-звуком, оснащений великим графічним РК-дисплеєм з роздільною здатністю 132x64 пікселів та підсві..

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T30P

0

2 192грн.

На складі

Бюджетна модель Ip Телефону з підтримкою технології PoE на одну лінію.   Yealink SIP-T30P – класичний IP-телефон початкового рівня, призначений для рядових офісних співробітників та малого бізнесу. SIP-T30P забезпечує простий та зруч..

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T31

0

2 338грн.

На складі

Не дорогий SIP Телефон Yealink SIP-T31 на 2 лінії (2 Sip акаунта). Yealink SIP-T31 - модний та зручний IP-телефон початкового рівня з 2 програмованими кнопками та HD-звуком, оснащений великим графічним РК-дисплеєм з роздільною здатністю 132x6..

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T30

0

1 827грн.

На складі

Бюджетна модель Sip телефону Yealink SIP-T30 на одну лінію (один Sip акаунт).   Yealink SIP-T30 – класичний IP-телефон початкового рівня, призначений для рядових офісних співробітників та малого бізнесу. SIP-T30 забезпечує простий та..

Код товару: Гарнитура Yealink YHS33

0

1 714грн. 1 892грн.

На складі

Якісна моноуральная головна гарнітура Yealink YHS33 - для офісних співробітників всіх рівнів і співробітників call-центрів. Сумісна з усіма серіями SIP-телефонів Yealink. Оновлена версія гарнітури від Yealink має стильний тонким дизайном і відм..

-7%
IP Телефон Yealink SIP-T21P E2

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T21P E2

0

2 678грн. 2 892грн.

Предзаказ

IP телефон з PoE на два аккаунта. Yealink SIP-T21P E2 - це оновлена версія SIP-телефону Yealink SIP-T21P, яка чудово поєднує в собі стиль, висока якість виконання і передові технічні рішення. Телефон є бюджетною моделлю і відмінно підійде для м..

-9%
IP Телефон Yealink SIP-T23P

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T23P

0

3 820грн. 4 177грн.

Предзаказ

Sip Телефон з підтримкою 3-х ліній (3 Sip аккаунта). Yealink SIP-T23P - це оновлена версія SIP-телефону Yealink SIP-T22P. Телефон отримав більш інформативний головний екран і нові двоколірні кнопки світлової індикації, які зручно використовуват..

Код товару: IP Телефон Yealink W52P

0

4 998грн. 5 319грн.

На складі

Комплект DECT-Трубка + Базова станція виробника YeaLink. Гарантія 18 місяців. Yealink W52P - це бездротова телефонна система, створена спеціально для малого бізнесу і компаній, яким важливі економічність і масштабованість рішень. Використовуючи..

Код товару: IP Телефон Yealink W52H

0

3 213грн. 3 392грн.

На складі

DECT-Трубка виробника YeaLink. Для роботи потрібна наявність базової станції Dect. Гарантія 18 місяців. Yealink W52H - додаткова трубка для комплекту (базова станція + трубка) IP-телефону Yealink W52P . характеристики телефону Підтримк..

Код товару: IP Телефон Grandstream GXP1780 Mid-Range IP Phone

0

3 856грн.

На складі

Grandstream GXP1780 - якісний SIP телефон на 8 ліній і 4 Акаунта (SIP). Компанія Grandstream представляє абсолютно нову лінійку IP телефонів середнього класу GXP1700. Дана серія поєднує в собі прекрасний зовнішній вигляд і високу продуктивність..

-9%
IP Телефон Yealink SIP-T19 E2

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T19 E2

0

1 785грн. 1 964грн.

Предзаказ

Бюджетна модель Sip телефону на одну лінію (один Sip акаунт). Yealink SIP-T19 E2 - нова бюджетна модель для малого і середнього бізнесу, що поєднує в собі стиль, висока якість виконання і передові технічні рішення. Yealink SIP-T19 E2 увібрав в ..

-3%
IP Телефон Yealink SIP-T19P E2

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T19P E2

0

2 142грн. 2 213грн.

Предзаказ

Бюджетна модель Ip Телефону з підтримкою технології PoE на одну лінію. Yealink SIP-T19P E2 - нова бюджетна модель для малого і середнього бізнесу, що поєднує в собі стиль, висока якість виконання і передові технічні рішення. Yealink SIP-T19P E2..

-8%
IP Телефон Yealink SIP-T21 E2

Код товару: IP Телефон Yealink SIP-T21 E2

0

2 392грн. 2 606грн.

Предзаказ

Не дорогий SIP Телефон на 2 лінії (2 Sip акаунта). Yealink SIP-T21 E2 - це оновлена версія SIP-телефону Yealink SIP-T21, яка чудово поєднує в собі стиль, висока якість виконання і передові технічні рішення. Телефон є бюджетною моделлю і відмінн..

IP / Voip / Sip Телефони та Аксессуари

IP телефони в Україні і їх специфічні особливості

IP телефони сьогодні вважаються новим, швидким і легким способом отримання голосової комунікації. Завдяки її створенню користувач отримали масу переваг, якщо порівнювати з іншими існуючими видами зв'язку.

Наявність даної технології дозволяє з'єднувати зв'язок телефону з мережею Інтернет. Голос людини стає стислим пакетом даних і може транслюватися завдяки відповідній мережі. IP телефон сьогодні вважається вкрай затребуваним пристроєм і використовується в багатьох офісах великих компаній. Продається він в більшості інтернет-магазинів на вигідних умовах, тому з процесом його покупки не повинно виникнути проблем.

Зв'язки з допомогою вищеописаної мережі можуть формуватися виключно із застосуванням шлюзів. Відбувається з'єднання шлюзу з телефоном або абонентської АТС-лінією і таким чином телефонія з'єднує абонентів різних шлюзів в режимі реального часу (оплачується лише інтернет).

Щоб було зрозуміліше як працюють такі пристрої і чи варто дійсно купити IP телефон, потрібно більш детально вивчити схему роботи. Спочатку сигнал приймає шлюз, який його ж і оцифровує. Сигнал розбивається на пакети, які потім відправляються за конкретною адресою. Щоб виділити конкретний шлюз і контактувати з ним, застосовується таблиця маршрутизації, що заповнюється за допомогою Web і Telnet інтерфейсу.

IP телефон купити бажають багато, оскільки для них характерний високий рівень якості зв'язку. Подібні апарати можуть реально гарантувати непогану якість зв'язку, відмінну швидкість передачі інформації, стиснення і кодування відомостей. Більш того, людина може розраховувати на суттєву економію фінансів. Зараз кожен розуміє, що подібна телефонія є найбільш вигідним варіантом зв'язку. А їх вартість вважається цілком прийнятною. Це обладнання може швидко окупитися, а також його можна назвати прекрасним прикладом співвідношення якості і ціни.

Наявність широкого функціоналу також змушує багатьох IP телефони купити. Завдяки таким пристроям вийде вести бесіди, конференції, надсилати різні файли і відправляти текстові повідомлення. Що стосується цін на такі моделі, то вони залежать від функціональних можливостей телефону, наявності зв'язку проводового або бездротового типу, ступеня захисту і так далі.

Де краще вигідно купити IP телефони?

Здійснити покупку вищеописаних моделей сьогодні в Києві не складає труднощів. Досить зв'язатися з співробітниками компанії Digus і тоді можна буде розраховувати на вивчення солідного асортименту таких пристроїв. Крім усього іншого, персонал завжди консультує клієнтів і допомагає їм зробити правильний вибір. Більш того, в разі необхідності співробітники допоможуть здійснити налаштування придбаного обладнання. Якщо клієнт в чомусь сумнівається, перед покупкою можна протестувати конкретну модель.

Таким чином, тепер всі знають, де краще і вигідніше купувати телефони з IP зв'язком. Клієнт гарантовано виправдає свої очікування і надалі стане звертатися тільки сюди.

IP-Телефони (Sip-Телефони або Voip-Телефони) - використовуються в IP-телефонії.

Підключаються ці телефони до інтернет лінії, зовні телефони погожий на звичайні стаціонарні (міські, аналогові) - телефони.

Працюють з IP-АТС , Sip номерами, GSM-Voip шлюзами .