Commax CDV-70K домофон

Commax CDV-70K домофон

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 117231
117 231грн.

  • Виробник: Commax
  • Модель: Домофон Commax CDV-70K

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Нова модель домофона Commax CDV-70K - в якому об'єднані побажання багатьох покупців: наявність трубки і якісний великий кольоровий дисплей (розмір 7 дюймів).

Домофон підтримує 2 аудіо і 2 відео лінії, що дозволяє встановлювати додаткову камеру або панель виклику.

Домофон виконує функцію виклику, здійснює контроль доступу в приміщення і дозволяє вести відеоспостереження за вхідними дверима. Домофон і, як і всі домофони COMMAX має функцію відкриття дверей з електрозамком. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP. Також можливо паралельне підключення декількох домофонів CDV-70K.

Головною особливістю домофона є екран з високою роздільною здатністю для більш чіткого відеозображення. Для досягнення найкращої якості зображення, необхідно підключати домофон з рекомендованими панелями виклику Commax. Домофон COMMAX CDV-70K має сучасний дизайн корпусу зроблений в стилі хай-тек. Під екраном домофона є світлодіодне підсвічування яка створює легке освітлення і допомагає зорієнтуватися в розташуванні домофона в темний час доби. Сенсорні кнопки управління домофоном стали невід'ємною рисою сучасних моделей домофонів.

commax | www.digus.com.ua

Сенсорні кнопки в домофон CDV-70K можуть працювати в декількох режимах світіння для зручності користування. Корпус домофону виконаний з високоякісного пластику, екран і кнопки захищені розпеченим склом. Домофон зі скляним покриттям екрану, так само має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не полишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки, але і не втратить своєї привабливості.

Управління домофоном дуже просте. Основні кнопки управління знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, і виклик додаткової аудіотрубки (Інтерфон). Тумблер живлення знаходиться збоку домофона. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться.

Домофони >>>

Викличні Панелі >>>

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами