Commax CDV-70UX домофон Wi-Fi

Commax CDV-70UX домофон Wi-Fi

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 332439
332 439грн.

  • Виробник: Commax
  • Модель: Домофон Commax CDV-70UX

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Одна з останніх новинок від Commax - домофон з Wi-Fi і пам'яттю (microSD від 8 до 32Гб) дозволяє зберігати до 500 фото або відеороликів.

Завдяки Wi-Fi, є можливість передавати управління на смартфон: розмова і відео з позвонившим в домофон, відкриття замку і т.п. Природно зі смартфоном Ви можете знаходиться в будь-якій точці світу (необхідна наявність інтернет).

Commax CDV-70UX - кольоровий відеодомофон hands-free на 2 камери з сенсорним екраном і кнопками. Екран: 7 дюймів (17,78 см) LCD TFT з LED-підсвіткою, що забезпечує чітке і насичене зображення. CDV-70UX дозволяє побачити на екрані монітора відвідувача, який зателефонував в викличну панель, поговорити з ним, відкрити електромеханічний або електромагнітний замок натисканням кнопки на моніторі.

Монітор має 2 видеовхода для підключення панелей виклику (Camera1 / Camera2). Перемикання на наступну відеокамеру здійснюється дотиком піктограми «Switch Channel». Тривалість роботи дисплея у включеному стані: після ручного включення кнопкою на моніторі: 30 ± 10 сек. після надходження сигналу від панелі виклику: 60 ± 10 сек. Можливе підключення додаткової трубки DP-4VHP. Можливо паралельне підключення моніторів до викличних панелей, максимальна конфігурація: 2 монітори, 2 викличних панелі, 2 додаткові трубки.

Монітор має слот для карт microSD, при кожному дзвінку відвідувача можлива автоматична запис статичного кадру або відеоролика тривалістю 60 секунд. Фіксується зображення відвідувача в момент дзвінка, а також дата і час відвідування. Підтримуються карти об'ємом до 32 ГБ, в комплекті поставляється карта на 8 ГБ. Максимальна кількість статичних кадрів: 500, фотографії записуються в форматі JPG. Максимальна кількість відеороликів: 500, відеоролики записуються в форматі MP4.

wi-fi домофон | www.digus.com.ua

Протоколювання дати та часу виклику, обсяг журналу: 500 записів. Запис ведеться тільки на карту microSD, якщо картка не вставлена, запис не проводиться. Старі фотографії, відеоролики, записи журналу роботи автоматично перезаписувати новими.

Запис голосових повідомлень. CDV-70UX дозволяє вести розмову і відкривати двері з мобільних пристроїв під управлінням Android або iOS.

Можливе підключення до під'їзній домофону через блоки сполучення. Домофон працює з кольоровими викличними панелями в стандарті PAL.

ВідеоДоомофони >>>

Викличні Панелі >>>

Commax >>>

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами