IP-телефонія: консультації та налаштування

IP-телефонія: консультації та налаштування

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 0
0грн.

  • Виробник: Україна
  • Модель: Настройка IP-телефонии

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Правильна настройка - запорука коректної та надійної роботи всієї системи IP-телефонії. Для початку потрібно скласти ТЗ (Технічне Завдання).

Тобто визначиться, що саме потрібно замовнику: маршрутизацію дзвінків, кількість абонентів (операторів), кількість і які будуть використовуватися номера gsm операторів і міських ліній, голосові вітання, донабор номера і т.д. і т.п.

Далі визначається яке обладнання є у замовника і яке можливо буде потрібно придбати.

Для деяких завдань досить буде налаштувати GSM Voip шлюз з роутером (без IP-АТС). І поставлена задача буде розв'язана.

У багатьох випадках знадобиться IP-АТС . Як правило, це програмний продукт, який встановлюється на сервер або інший працюючий комп'ютер. Одна з поширених таких програм - Asterisk (безкоштовна).

Популярні voip шлюзи Goip виробника Hybertone: на одну Sim карту - goip1, на чотири канали - goip4, на вісім - goip8, що підтримує 16 gsm модулів - goip16 і на 32 sim-карти - goip32.

У нашому інтернет магазині Дігус Ви можете отримати консультацію і відповіді на питання, що стосуються IP-телефонії. А так же придбати і налаштувати обладнання.

Наші телефони: (044) 337-72-77 (098) 312-27-01 (095) 249-22-77

 

Каталог продукції VOIP-телефонії >>>

Статті: Voip шлюзи і IP АТС >>>

Часті питання >>>

1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

ответ 1:
Скорее все для Вашей задачи потребуется IP-АТС(как правило это отдельный компьютер или сервер круглосуточно работающий + установленная на него программа, сама программа бесплатная, платная настройка - начинается от2000-3000грн и выше) + Gsm-Voip шлюз(ы) (на количество карточек Sim которые Вам необходимо).
Для уточнения Цены настройки нужно составить в письменном виде Техническое Задание (ТЗ), т.е. определить количество входящих линий, количество внутренних абонентов, требуется ли голосовое приветствие, запись звонков,как будут маршрутивироваться звонки и т.д.

Моя оцінка:
1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

ответ 2:
Вот несколько простых вариантов маршрутизации:
1) все звонки идут на оператора1, если он разговаривает на оператора2, и т.д. оператор3
2)второй вариант - звонки идут на всех операторов, кто раньше поднимет трубку
3) простой вариант - звонок с каждой Sim-карты направляется на конкретного оператора (эту задачу можно решить, используя только шлюз OpenVox, без сервера). Но учитывая количество нужных Вам Sim карт - такая маршрутизация Вам не подойдет
4)
5)
и т.д.
Каждый Ваш оператор может принимать звонки на Ноутбук (через гарнитуру) или на IP-телефон. IP-телефон более удобный (стоит от $60 и выше).

Моя оцінка:
1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Доброго дня! З Новим роком!

Підскажіть, будь-ласка, чи є можливість за допомогою вашого обладнання об’єднати 10 мобільних номерів абонентів різних операторів (наприклад, працівників сфери послуг), і в разі коли один не може відповісти щоб на дзвінок відповів інший (один з десяти). Скільки це буде коштувати? Одна лінія багатоканальна не підходить, потрібно об’єднати декілька мобільних номерів операторів України. І в майбутньому можливо розширити до 20 номерів або доцільніше зразу об’єднати 20? Яка буде вартість?

Наперед вдячна за відповідь.

Моя оцінка:
1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Задача была не сложная. Настроили gsm шлюз и IP-телефон достаточно быстро. Спасибо.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами