Відгалужувач потужності несиметричний 1/2 (10дБ) ICCC10-200N
На складі
На складі
1238
1 945грн.
1 238грн.
Економія: 707грн.
Ваша знижка 36%
Ваша знижка 36%
3 або більше 1 149грн.
5 або більше 1 061грн.
- Виробник: ICS
- Модель: ICCC10-200N
Високочастотний дільник сигналу на дві нерівні частини для діапазону 806 - 960 & 1710 - 2500 МГц.
Використовується для отримання ослабленого (-10 дБ) сигналу від магістралі.
Використання несиметричних сплитер визначається на етапі проектування протяжних або розподілених систем.
Малогабаритний міцний корпус (корпус може мати інший зовнішній вигляд - залежить від поставки).
Зручне кріплення.
Характеристики подільника ICCC10-200N:
| Робочий діапазон частот | 806-960 & 1710-2500 МГц |
| КСВ | ≤1.25 |
| Відокремлює від магістралі | 10 dB |
| втрати розподілу | 0.46 dB |
| Втрати внтурі спліттера | ≤0.25 dB |
| Інтермодуляції | ≥140dBc (+ 43dBm * 2) |
| опір | 50 Ом |
| потужність | 200 Вт |
| ВЧ роз'єм | N-Female |
| Робоча температура | -35 ºC +60 ºC |





