Радіокабель коаксіальний 50 Ом RG 5D-FB PVC 50 Ом
Рекомендуємо використовувати для під'єднання GSM / 3G антен і репитеров gsm сигналу.
RG 5D-FB PVC Кабель коаксіальний з хвильовим опором 50 Ом з щільним подвійним екраном, суцільним центральним провідником з чистої міді з ще більш високими експлуатаційними параметрами, досягнутими за рахунок використання фізично спіненого діелектрика (PEEG). Удосконалена PEEG версія популярного гнучкого кабелю, свого роду "стандарту" у професіоналів в техніці зв'язку діапазону 400-7500 МГц. Коефіцієнт погонного загасання 5D-FB PVC не гірше, ніж у кабелю RG-213 / U, що має в 1,5 рази більший діаметр. Оболонка кабелю виготовлена з матеріалу, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
Аналогів по співвідношенню ціна / якість не має.
Діапазон робочих температур: -40 +85 ° C.
Технічні характеристики
| Імпеданс | 50 ± 2 Ом |
| погонна ємність | 81,69 пФ / м |
| коефіцієнт укорочення | 1,23 |
| Діаметр центральної жили | 1,8 мм |
| матеріал провідника | BC |
| Діаметр діелектрика | 5,0 мм |
| матеріал діелектрика | FPE |
| Зовнішній діаметр оболонки | 7,5 мм |
| матеріал оболонки | PVC |
| основний екран | DF |
| Щільність основного екрану | 100% |
| конфігурація обплетення | 24x5x0.14 мм |
| матеріал обплетення | TC |
| щільність обплетення | 88% |
Таблиця загасання для коаксіальногокабелю 5D-FB
| Частота, МГц | Загасання, дБ / 100м |
| 150 | 7,4 |
| 450 | 13,5 |
| 800 | 18,6 |
| 900 | 19,7 |
| 1200 | 23,0 |
| 1800 | 28,9 |
| 1900 | 29,8 |
| 2450 | 34,4 |
позначення:
BC - чиста мідь
FPE - фізично спінений поліетилен
PVC - полівінілхлорид
DF - двостороння алюмінієва фольга на лавсанової основі
TC - луджена мідь
Вага 86 кг / км
Мінімальний радіус вигину одноразово 5 ° С 25 мм
Упаковка котушки - 100 м
Мірні мітки - колір білий, через 1 м.
• Малі втрати в смузі до 6,0 ГГц
• Конструктивні аналоги LMR-240, LMR-300, PK 50-4.8-31, РК 50-4,8-90П





