Перевірена антена. Відмінно підсилює сигнал і 900 мГц і 1800 мГц і 2100мГц
Спрямована антена c хорошим посиленням 11 дБ для підсилювачів, репітерів, бустерів і модемів (GSM, EDGE, 3G). Забезпечує гарне узгодження в діапазонах 806 960 & 17102500 Мгц. Має естетичний зовнішній вигляд. Перевірена часом. Зарекомендувала себе відмінно. Усередині корпусу розміщено кілька антен, які працюють на різних частотних діапазонах і узгоджені між собою. Все це забезпечує стабільне посилення в широкому діапозоні.
переваги:
GSM900 / GSM1800 / 3G (800-960 / 1710-2500 МГц)
Герметична Легка і міцна конструкція
Гарне узгодження у всіх «стільникових» діапазонах
На відеоролику представленому нижче Ви можете побачити комплектацію і упаковку спрямованої Gsm Антени ICS-11D:
Характеристики антени ICS-BY-11D:
| Місце встановлення | вулична |
| Робочий діапазон частот | 800-960 / 1710-2500 МГц |
| КСВ | ≤ 1.5 |
| посилення | 11 дБ |
| поляризація | горизонтальна |
| Сектор випромінювання у вертикальній площині | 80 ° |
| Сектор випромінювання в горизонтальній площині | 70 ° |
| вхідний опір | 50 Ом |
| допустима потужність | 100 Вт |
| ВЧ роз'єм | N-Female |
| Робоча температура | -40 ... + 40 ° С |
| габаритні розміри | 330х215х65 мм |
| вага | 1,1 кг |
Частина комплектуючих може змінюватисья на аналоги і відрізнятися від фото.
Переглянути ще товари для Посилення Сигналу Gsm і 3G: Репітери, Антени, Комплектуючі.





