Репітер GSM 3G 4G сигналу ICS27ABN-GDW-transport 900/1800 / 2100mHz
 • Рекомендуємо
 • Репітер GSM 3G 4G сигналу ICS27ABN-GDW-transport 900/1800 / 2100mHz

Репітер GSM 3G 4G сигналу ICS27ABN-GDW-transport 900/1800 / 2100mHz

На складі
Рейтинг:

На складі 28339
28 339грн.

 • Виробник: ICS
 • Модель: АВТО Усилитель ICS27ABN-GDW-transport

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Нова модель Автомобільного Трьох-діапазоного Репітера ICS27ABN-GDW-transport, що працює в діапазонах 900/1800/2100 мГц.

Трьох-діапазонний репітер (підсилювач Gsm 3G 4G) в машину.

Основною особливістю даної моделі є:

 • Покращений алгоритм роботи системи регулювання потужності репитера - що дозволяє використовувати даний комплект біля веж стільникового зв'язку (тобто не тільки за містом).
 • Потужність репитера до 27 дБм (регулюється автоматично).
 • Режими тестування: «Екранування», «Перевантаження»
 • Мінімальна посилення на внутрішню антену (в салоні машини) - що дозволяє уникнути ефекту «самозбудження» репитера - і можливість видавати максимальне посилення на зовнішню антену (при необхідності - в зоні «поганого сигналу» - регулюється автоматично).

Дана модель репитера призначена для посилення 4G / 3G / 2G (gsm) сигналу для операторів: Київстар, Водафон, Лайв, Трімоб (для Голоси і Інтернету).

Використовувані частоти:

 • Gsm - 900 mHz
 • 4G Lte / Gsm - 1800 mHz
 • 3G - 2100mHz

Харчування в даній моделі підключається через прикурювач 12 Вольт. Рекомендується перевірити напругу і проводку в Вашому авто перед використанням цього обладнання (під час пуску двигуна і в інших режимах - бувають різкі скачки напруги, що може згубно вплинути на обладнання, аж до виходу з ладу - це не гарантійний випадок).

Репитер комплектується 2-ма антенами: зовнішня на магнітному підставі (встановлюється на дах машини) і внутрішня антена (в салон авто).

Схема розташування:

усиление Gsm 3G в машину | www.digus.com.ua

 

Інструкція АВТО Репітер ICS27ABN-GDW-TRANSPORT 900/1800/2100MHZ - скачати    

 

Репітери 4G 3G Gsm >>>

Авто Репітери (великий вибір) >>>

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами
Характеристики Станція - Телефон (DL) Телефон - Станція (UL)
Смуга робочих частот EGSM / GSM-900 (2G)
UMTS900 (3G)
925 960 МГц 880 915 МГц
GSM-1800 (2G), LTE1800 (4G) 1805 1880 MГц 1710 1785 MГц
UMTS2100 (3G) 2110 2170 МГц 1920 1980 МГц
Максимальне посилення комплекту 61 дБ
Максимальне посилення репитера 55 дБ 55 дБ
Максимальна вихідна потужність 0 дБм 27 дБм (500 мВт для кожного
частотного діапазону)
Площа дії до 350 м2
Автоматичне регулювання посилення ≤30 дБ
КСХН входу ≤2
показник шуму ≤8 дБ
групова затримка ≤1,5 мкс
стабільність частоти ≤0,01 частин на мільйон
Імпеданс 50 Ом
роз'єм SMA-Female
Габарити 162 x 95 x 40 мм
Габарити коробки 255 x 245 x 85 мм
Вага нетто 0,50 кг
Вага брутто 1,00 кг
харчування 12В
споживана потужність до 10 Вт
Захист від зовнішніх чинників IP40
охолодження природне охолодження
температура експлуатації від -25 ° С до + 55 ° С
Температура зберігання від -40 ° С до + 80 ° С
Вологість від 5% до 85%
Атмосферний тиск від 86 кПа до 106 кПа

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Якість роботи репітера та зона покриття безпосередньо залежать від якості сигналу базової станції стільникового оператора та правильності встановлення всього обладнання системи посилення. При цьому важливо розуміти, що неправильне використання репітера може призвести до несправності, погіршення якості його роботи, а також збоїв у роботі базових станцій стільникових операторів. Відповідальність за можливі проблеми при неправильній експлуатації лежить на користувачеві.
НЕПРАВИЛЬНО ВСТАНОВЛЕНИЙ РЕТРАНСЛЯТОР МОЖЕ ПОРУШИТИ РОБОТУ СТІЛЬКОВОЇ СИСТЕМИ!


ПРИЗНАЧЕННЯ

Мобільні пристрої (стільникові телефони, модеми тощо) з'єднуються з базовою станцією мобільного оператора за допомогою бездротового зв'язку. Однак іноді для проходження цього сигналу виникають перешкоди у вигляді будівель, споруд, гір, лісів, і мобільні пристрої одержують надто слабкий сигнал або не отримують його зовсім. І тут якість зв'язку помітно погіршується чи вона зовсім пропадає.
Репітер служить свого роду мостом між базовою станцією та мобільним пристроєм, забезпечуючи між ними повнодуплексний зв'язок. Репітер сумісний з усіма стільниковими пристроями та підтримує всі сервіси (голос, SMS, MMS, WAP, доступ в Інтернет тощо) відповідно до набору послуг, які надають присутні у місці експлуатації репітера стільникові оператори на робочих частотах.
Властивості: 
Дозволяє використовувати мобільні телефони стандартів GSM900/GSM1800/WCDMA2100 будь-яких виробників без додаткових кабельних підключень.
Зменшує ймовірність переривання зв'язку, замирань, випадання сигналу в транспорті з граничним рівнем сигналу.
Зменшує ВЧ-випромінювання власників мобільних телефонів за рахунок зниження рівня потужності ВЧ-випромінювання телефону, необхідного для сталого зв'язку.
Збільшить термін служби акумулятора телефону. (Вашому телефону не знадобиться так багато енергії за рахунок покращення вхідного сигналу.)
Широкий діапазон функцій дозволяє всім пристроям, що працюють у широкому діапазоні частот ретранслятора побачити покращення у продуктивності.


ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

- Репітер необхідно використовувати лише за призначенням.
- Встановлення репітера та іншого обладнання системи посилення стільникового сигналу має здійснюватись лише кваліфікованим спеціалістом.
- Щоб уникнути виходу репітера з ладу, комутація антен та ВЧ-кабелю повинна проводитися тільки при вимкненому живленні.
- Напруга джерела живлення репітера має відповідати зазначеному у паспорті виробу. Роботи з прокладання електричної проводки до місця встановлення репітера повинні виконуватись кваліфікованим спеціалістом.
- Не намагайтеся самостійно розбирати репітер, встановлювати чи виймати його комплектуючі. Це може призвести до необоротних пошкоджень репітера або удару електричним струмом.
- У жодному разі не встановлюйте репітер у безпосередній близькості від нагріваючихся предметів, це може призвести до перегріву репітера.
- Заборонено накривати репітер, оскільки це може вплинути на процес тепловідведення та призвести до перегріву репітера.
- Умови експлуатації репітера повинні відповідати умовам експлуатації, прописаним у паспорті виробу. 

 

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ТА ІНДИКАЦІЇ


Функціональні елементи репітера


Колір індикатора    Значення індикаторів навантаження Alarm
(900 / 1800 / 2100 МГц)
Зелений    Репітер працює стабільно.
Увага! Якщо сигнал від базових станцій стільникових операторів занадто слабкий, то репітер може забезпечити максимальний вихідний сигнал.
Червоний    Сигнал від зовнішньої антени дуже високий.
Включена система автоматичного регулювання посилення.
Увага! Можливо не забезпечено достатньої електромагнітної розв'язки між антенами.
Якщо установка системи посилення була виконана коректно, жодних дій з боку користувача не потрібно. Коли транспортний засіб переміститься в зону з ослабленим сигналом, репітер автоматично переключиться в
Нормальний режим роботи (індикатор Alarm зеленого кольору).
Вимкнено    Репітер вийшов із ладу або відсутнє харчування.


ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З УСТАНОВКИ РЕТРАНСЛЯТОРА

Загальні правила

Для роботи репітера необхідно зібрати систему посилення стільникового сигналу. Для цього необхідно використовувати таке додаткове обладнання:
-    Зовнішню антену, яка забезпечить зв'язок репітера з базовими станціями стільникових операторів.
-    Внутрішню антену, яка забезпечуе зв'язок репітера з абонентськими пристроями.
-    Коаксіальний ВЧ кабель (50 Ом) та роз'єми (N-Type або SMA згідно з паспортом виробу) для підключення антен до репітера.
Крім того, для створення системи посилення стільникового сигналу можуть знадобитися спліттери, відгалужувачі, або бустери (опціонально). Все це обладнання можна знайти серед асортименту продукції ICS.
Вибір необхідного додаткового обладнання визначається конструкцією транспортного засобу та поставленим завданням. Оскільки репітер є частиною високочастотної системи зв'язку, при виборі інших її складових насамперед слід звертати увагу на два параметри: частота та опір. Усі складові від антен та роз'ємів, до дільників потужності та комбайнерів повинні підтримувати частоту репітера. Так, якщо репітер працює в частотному діапазоні 900 МГц, 1800 МГц і 2100 МГц, всі складові системи посилення стільникового сигналу також повинні підтримувати ці частоти. Якщо опір репітера 50 Ом, то опір всіх комплектуючих має бути 50 Ом. Використання коаксіального кабелю з іншим опором підвищить навантаження на репітер та скоротить термін його служби. Для допомоги у підборі додаткового обладнання, будь ласка, зверніться до спеціалістів.
При встановленні обладнання системи посилення стільникового сигналу необхідно:
-    Ознайомитись з цією інструкцією перед початком встановлення або експлуатації.
-    Дотримуватися правил техніки безпеки.
-    Встановлення обладнання має проводитися кваліфікованим спеціалістом.
-    Розуміти, що якість роботи кожного пристрою підсилення стільникового сигналу впливає на якість роботи репітера.


Встановлення антен та репітера

У наземних та водних транспортних засобах всепогодна антена зазвичай встановлюється на металевому даху (див. схеми №1 та №2). Вона підключається до репітера через роз'єм Outdoor і служить для обміну сигналами між репітером та базовими станціями стільникових операторів.
Внутрішні антени необхідні для взаємодії репітера з абонентськими мобільними пристроями. Репітер через внутрішні антени створює локальну робочу зону стільникового зв'язку всередині транспортного засобу. У звичайному випадку використовується одна внутрішня антена, яка підключається до репітера через роз'єм Indoor. Така антена розподіляє у просторі всю енергію стільникового сигналу, яка надходить до неї від репітера. Якщо необхідно забезпечити зв'язком більшу територію, ніж це може забезпечити одна антена (до ~1,5м), створюється мережа внутрішніх антени (див. схему №1 "додаткова внутрішня антена"). При цьому внутрішні антени з'єднуються з репітером через коаксіальний кабель (зазвичай 50 Ом). Вихідна потужність, що створюється репітером, розподіляється за допомогою ВЧ-спліттерів або відгалужувачів.
 
Репітер є високочутливим двонаправленим ВЧ-підсилювачем стільникового сигналу, тому при його установці потрібно, щоб всепогодна і внутрішні антени були добре ізольовані один від одного і не виникло самозбудження репітера. Щоб на прикладі зрозуміти, що таке самозбудження, візьміть, наприклад, мікрофон і гучномовець і піднесіть їх близько один до одного - ви почуєте дуже сильний шум. Репітер працюватиме безперебійно тільки в тому випадку, якщо електромагнітна розв'язка буде достатньою для сталої роботи системи посилення стільникового сигналу.

АВТО репітер GSM купити

Схема №1. Приклад установки репітера у автобусі.

 

 

Посилення зв'язку водному транспорті. Авто репітер GSM 4G


Схема №2. Приклад установки системи посилення стільникового сигналу на яхті.

 

Для наочної перевірки якості електромагнітної розв'язки виконайте таку послідовність дій:

1. Встановіть репітер та всі антени на свої місця. Підключіть антени до репітера. Подайте харчування на репітер.
2. Зверніть увагу на колір індикатора Alarm (900/1800/2100 МГц):
2.1. Якщо на репітері індикатор Alarm (900/1800/2100 МГц) горить зеленим кольором, перемістіть ваш транспортний засіб ближче до базової станції стільникового оператора, щоб індикатор працював у миготливому режимі: зелений/червоний колір.
2.2. Якщо індикатор Alarm (900/1800/2100 МГц) горить червоним, перемістіть транспортний засіб далі від базової станції стільникового оператора, щоб індикатор працював у миготливому режимі: зелений/червоний колір.
3. Відключіть репітер від мережі живлення, відключіть внутрішню антену від гнізда «Indoor». Увімкніть репітер у мережу живлення. Якщо електромагнітна розв'язка виконана правильно, індикація репітера не зміниться. Тобто він продовжить працювати у миготливому режимі зелений/червоний.

 

При встановленні обладнання слід враховувати такі правила:

-    Не встановлюйте обладнання на дощ або під час грози.
-    Не встановлюйте зовнішню антену в прямій видимості від внутрішньої антени.
-    По можливості направляйте антену на відкрите місце у верхній точці транспортного засобу.
-    Не встановлюйте антени близько до краю металевого даху, якщо є ймовірність
"наведення" сигналу між ними. Бажано відступити від краю щонайменше 20 – 30 см.
-    Не встановлюйте антени на неметалічних елементах даху (світловий люк, тент, елементи панорамного даху тощо).
-    Встановлюйте репітер, антени та кабелі якнайдалі від високовольтних кабелів, трансформаторів та радіообладнання, щоб уникнути радіоперешкод.
-    Не допускайте різких вигинів та деформацій кабелю.
-    Захистіть всі роз'єми від попадання води та вологи.
-    Перед запуском системи переконайтеся, що всі встановлені пристрої відсутні незадіяні роз'єми.

 

ПОРЯДОК РОБОТИ

Встановлений ретранслятор додаткового обслуговування у процесі експлуатації не потребує.
УВАГА! Якщо в процесі експлуатації постійно світиться червоний індикатор Alarm і налаштування не дають результату, необхідно відключити ретранслятор від мережі та звернутися до дилера для усунення несправності, яка, як правило, пов'язана з його встановленням.
 

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

- Ретранслятор
- Антена магнітна зовнішня
- Антена внутрішня
- Провід живлення від прикурювача
- Комплект кріплення
- Інструкція з експлуатації

Діагностика та усунення несправностей


Питання 1. Чому після встановлення обладнання, як і раніше, немає сигналу мережі?


Усунення несправності:
1. Перевірте, чи репітер увімкнено та чи підключений блок живлення до мережі.
2. Перевірте з'єднання всепогодної антени та репітера.
3. Переконайтеся, що сигнал поза автомобілем достатньо потужний.
4. Переконайтеся, що антена встановлена ​​належним чином.
5. Перевірте з'єднання кімнатної антени та репітера.
6. Перевірте, чи тип кабелю відповідає вимогам системи.
7. Переконайтеся, що репітер, який ви використовуєте, відповідає стандарту зв'язку, реалізованому оператором на найближчій базовій станції.

 

Питання 2. Чому рівень сигналу низький у найвіддаленіших частинах транспортного засобу?


Усунення несправності:
1. Перевірте, чи кімнатна антена повернена у правильному напрямку.
2. Переконайтеся, що можлива достатня електромагнітна розв'язка між антенами.
3. Перевірте, наскільки потужний сигнал поза автомобілем.
4. Перевірте якість з'єднань всіх складових системи.
5. Змініть розташування всепогодної/кімнатної антени.
6. Перевірте, чи тип кабелю відповідає вимогам системи.
7. Використовуйте додаткову кімнатну антену.
8. Використовуйте потужніший репітер або встановіть додатково до репітера магістральний підсилювач (бустер).

 

Питання 3. Чому потужність сигналу на телефоні стрибає навіть після підключення репітера?


Усунення несправності:
1. Можливо, всі погодні та/або кімнатні антени знаходяться дуже близько один до одного.
2. Перевірте, чи стабільна потужність сигналу на виході з антени.
3. Перевірте якість виконаних з'єднань.

 

Питання 4. Чому індикатор 900/1800/2100 МГц Alarm горить червоним кольором?


Це несправність.
Червоний колір свідчить про те, що сигнал від погодної антени досить потужний. У цьому репітер автоматично зменшує посилення. Однак має сенс переконатися, чи забезпечена достатня електромагнітна розв'язка між антенами.

Теги: ICS27ABN-GDW, репітер, авто, машина, ретрансляція Gsm, ретрансляція 900 1800 2100, підсилювач gsm, підсилювач 900 1800 2100, gsm, бустер