Перехідники (адаптери, пігтейли) для підключення модему 3G 4G до зовнішньої антени

Код товару: Пигтейл CRC9-F(female)

0

На складі

Пігтейл CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   На к..

Код товару: Пигтейл CRC9-FME(male)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-FME (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.  Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> ..

Код товару: Пигтейл CRC9-SMA(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &n..

Код товару: Пигтейл MS156-F(female)

0

145грн.

На складі

Пігтейл MS156 - F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. На кабелі антени 4G 3G Gsm (Для підключення Цього Перехідника) - повинен бути роз'єм F-male (тато) ..

Код товару: Пигтейл MS156-SMA(female)

0

145грн.

На складі

Пігтейл MS156 - SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. На кабелі антени 4G 3G Gsm (Для підключення Цього Перехідника) - повинен бути роз'єм SMA-male (тато) (Дивіться фото нижче..

Код товару: Пигтейл TS9-F(female)

0

На складі

Пігтейл TS9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &..

Код товару: Пигтейл TS9-FME(male)

0

125грн.

На складі

Пігтейл TS9-FME (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.  Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> ..

Код товару: Пигтейл TS9-SMA(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл TS9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Переходник CRC9-SMA(female)

0

На складі

Перехідник CRC9-SMA (female) -  служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   ..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - SMA (female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл (Адаптер, перехідник) універсальний CRC9 / TS9 - SMA (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - F (female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - су..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - N-type (female)

0

225грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9 - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як спліт..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - SMA(female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - ..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - F (female)

1

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - сум..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - N-type (female)

0

225грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9 - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як спліте..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - SMA(female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - с..

Код товару: Пигтейл CRC9-N(female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл CRC9-N (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Пигтейл TS9-N (female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл TS9 - N (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - F (female)

0

На складі

Перехідник універсальний CRC9 / TS9 - F (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 / CRC9 роз'ємами можна по..

Код товару: Переходник TS9-SMA(female)

0

На складі

Перехідник TS9-SMA (female) - служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Ціна вказана за один Перехідник (1шт). Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >&g..

Перехідники (адаптери, пігтейли) для підключення модему 3G 4G до зовнішньої антени

Великий вибір різних адаптерів (перехідників, пігтейлів) для підключення модемів або роутерів через роз'єми: CRC9, TS9, MS156, SMA і ін. До зовнішньої антени 4G 3G.
В асортименті різні пререходнікі:

  • На пристрій ст одним роз'ємом
  • На пристрої з 2 роз'ємами
  • Універсальні перехідники (зі зйомними і мінливими роз'ємами).

На зворотному боці адаптера (та яка підключається до кабелю антени) є різні типи соедінеія:

  • SMA
  • N-type Fme
  • FME
  • (до телевізійного кабелю)

Як підібрати Перехідник і Антену 4G 3G Gsm (для підключення до Модему) можна прочитати ТУТ >>>