Gazer H714 Автомобільний відеореєстратор

Gazer H714 Автомобільний відеореєстратор

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 1845
1 845грн.

  • Виробник: Gazer
  • Модель: Gazer H714 Автомобильный видеорегистратор

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Компактний HD автомобільний відеореєстратор для штатної установки Дозвіл запису 1280x720, 30 к / с, кут огляду камери 140 °. Відеокодек MJPEG. Підтримка карт пам'яті micro SDHC до 32Gb. G сенсор із захистом файлів від перезапису, захист файлів після натискання кнопки, таймер затримки вимкнення, режим запису на парковці. Вбудований мікрофон (відключення окремої кнопкою). Композитний відеовихід RCA (PAL \ NTSC). Кріплення на 3М-скотче. Карта пам'яті Gazer microSD 8Gb (Class 10) в комплекті.

Gazer Н714 - це самий мініатюрний HD-відеореєстратор на сучасному ринку автомобільної електроніки. Завдяки надкомпактний розмірами і інтегрованого в корпус ЗМ кріпленню, Gazer Н714 практично не помітний як зовні, так і всередині автомобіля.

Gazer H714 - це новий прогресивний представник автомобільних відеореєстраторів Gazer останнього покоління. На сьогоднішній день модель H714 є наймініатюрнішою серед всіх HD-реєстраторів, представлених на ринку автомобільної електроніки.

Завдяки надкомпактний габаритам, інтегрованого в корпус 3М кріпленню, високій якості зйомки і власним програмному забезпеченню Gazer H714 вже зараз впевнено займає лідируючі позиції в своєму сегменті. Продуманий дизайн, зручність і простота використання, а також розширений функціонал дозволяють стати даному відеореєстратора незамінним помічником будь-якого автовласника.

переваги комплектації

Важливою особливістю автомобільного відеореєстратора Gazer H714 є інтегроване в корпус кріплення на 3М скотчі. Завдяки такому рішенню пристрій стає практично непомітним як зовні, так і всередині автомобіля. Більш того, таке кріплення дозволяє повертати реєстратор на 360 ° по вертикалі, і тим самим з легкістю налаштовувати необхідний напрям зйомки.

Gazer H714 підтримує карти пам'яті формату microSDHC об'ємом до 32 Гб. Базова комплектація відеореєстратора включає фірмову карту пам'яті Gazer microSDHC об'ємом 8 Гб з SD адаптером. Це дозволяє використовувати пристрій відразу після придбання без необхідності покупки додаткових аксесуарів.

Також в стандартну комплектацію даної моделі входить кабель для підключення харчування і композитного RCA відеовиходу, додаткова смуга 3М скотча, копія сертифіката УкрСЕПРО, керівництво користувача з гарантійним талоном, а також дві наклейки «Ведеться відеозапис» для дотримання всіх правил законності відеозйомки.

Технічні особливості

Автомобільний відеореєстратор Gazer H714 призначений для штатної установки, в результаті якої не тільки сам реєстратор буде непомітний для оточуючих, але й проведення підключення будуть приховані під обшивкою салону автомобіля. Завдяки цьому пристрій не потрібно знімати ввечері, а вранці перед поїздкою встановлювати назад - автовласник може сміливо залишати реєстратор в салоні автомобіля на ніч і бути спокійним за його збереження і за збереження автомобіля.

Gazer H714 виробляє відеозапис з високою роздільною здатністю 1280x720 з частотою 30 кадрів в секунду, що дозволяє отримувати інформативне відео з високим рівнем деталізації. Кут огляду відеокамери Gazer H714 становить 140 °. Такий ширококутний об'єктив дає можливість «бачити» дорогу цілком, в тому числі і сусідні смуги руху.

У моделі Gazer H714 передбачена функція циклічної запису. При заповненні простору на карті пам'яті реєстратор самостійно знаходить найраніший записаний відеоролик, видаляє його і на місце, що звільнилося зберігає новий відеофайл. Це дозволяє робити відеозапис безперервно.

При цьому, Gazer H714 має функцію захисту відеофайлів від перезапису. Цю функцію активується автоматично при спрацьовуванні G-сенсора, також її можна включити вручну натисканням кнопки на корпусі відеореєстратора. У будь-якому з цих випадків поточний відеофайл буде захищений від перезапису, і найбільш значимі фрагменти не будуть загублені.

Важлива особливість Gazer H714 - ведення відеозйомки після вимкнення двигуна. Коли двигун автомобіля вимикається, відеореєстратор починає виробляти запис з частотою 10 кадрів в секунду. Це дозволяє економно витрачати місце на карті пам'яті. Бажаний час роботи відеореєстратора встановлюється в пункті меню «Таймер вимкнення», від 1 години до 2 днів. При цьому, Gazer H714 оснащений функцією контролю мінімального напруги бортової мережі автомобіля, при досягненні якого відеореєстратор завершить роботу. Це дає можливість уникнути розрядки акумулятора автомобіля до критичного рівня, після якого запуск двигуна автомобіля буде неможливий.

Для збереження компактних розмірів Gazer H714 не має вбудованого дисплея. Щоб переглянути відео з реєстратора в реальному часі в салоні авто, пристрій можна підключити до будь-якого автомобільного монітора, мультимедійної системі або дзеркала заднього виду з вбудованим монітором, яке має композитний відеовхід RCA.

Відеореєстратор Gazer H714 оснащений вбудованим мікрофоном. Для переходу в конфіденційний режим, мікрофон можна відключити натисненням кнопки на корпусі відеореєстратора. За допомогою цієї ж кнопки запис звуку в салоні авто можна легко відновити.

Відмінною рисою автомобільного відеореєстратора Gazer H714 також є наявність власного програмного забезпечення Gazer Player, призначеного для зручної роботи з відеофайлами на комп'ютері. До основних функцій Gazer Player відносяться: установка / зняття захисту файлів від перезапису, переворот зображення на 180 ° (при використанні реєстратора в «перевернутому» стані), відображення роботи G-сенсора, відновлення файлів, пошкоджених при некоректному відключенні реєстратора, а також експорт відео в AVI-формат і створення знімків екрану.

На корпусі реєстратора, а також на коробці розташована голограма у вигляді овалу, з вписаною в нього латинською літерою «Z» - як центральна частина логотипу Gazer. Наявність голограми підтверджує оригінальність товару Gazer і є гарантією високої якості.

0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Сегодня села за руль своей малышки. А муж поздравил с 8 марта и сказал что подарок внутри машины. Я сразу и не увидела. Миниатюрный регистратор спрятанный за зеркалом. Класс. То что я и хотела. Его не видно, он не мешает, без всяких там дисплеев.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами