Gazer MC125 Монітор автомобільний 2.5 "

Gazer MC125 Монітор автомобільний 2.5 "

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 845
845грн.

  • Виробник: Gazer
  • Модель: Gazer MC125

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Монітор автомобільний 2.5 "

Дисплей TFT LCD 2,5 "(4: 3) 320х240.

Відеовхід: композитний CVBS (RCA), формат сигналу PAL / NTSC (автоопределение).

Напруга живлення DC 12V, споживаний струм <65mA.

Температура експлуатації: -20 ° - + 65 °.

Габарити (ШхГхВ): 67mm × 12mm × 54mm.

Вакуумне й 3М кріплення в комплекті.

Автомобільний монітор Gazer MC125 призначений для виведення зображення з автомобільної камери заднього виду. Діагональ дисплея 2,5 "і компактний тонкий корпус дозволяють зручно встановити монітор в салоні автомобіля, наприклад, на лобовому склі біля дзеркала заднього виду. Абсолютно плоска задня поверхня дозволяє закріпити його навіть без використання кріплення. Для установки на лобове скло або торпедо, монітор комплектується двома кріпленнями - вакуумним і кріпленням на 3М скотчі.

Автомобільний монітор Gazer MC125 призначений для установки в салоні автомобіля і відображення відео з камери заднього виду. При русі автомобіля назад, зображення від камери заднього виду виводиться на монітор, і водій має можливість контролювати відстань від задньої частини свого авто до різних перешкод. Таким чином, Автомонитор Gazer MC125 спільно з відеокамерою заднього виду Gazer дозволяє встановити систему відео парковки в будь-який автомобіль.

Основною перевагою автомобільного монітора Gazer MC125 є його компактний тонкий корпус. Габаритні розміри монітора становлять 67 мм в ширину, 54 мм у висоту, і всього 12 мм в товщину. Таким чином, монітор не займе багато місця в салоні автомобіля, і не буде відволікати увагу водія і закривати огляд. Так само компактні розміри дають можливість встановити монітор найбільш непомітно, щоб не привертати непотрібну увагу і не провокувати крадіжку або хуліганські дії.

У той же час, розміру дисплея 2,5 "в моніторі Gazer MC125 цілком достатньо для того, щоб контролювати обстановку позаду автомобіля. Для зручності використання найкраще розмістити монітор у верхній частині лобового скла або біля дзеркала заднього виду, щоб монітор знаходився ближче до очей водія. Але за бажанням автовласника, даний монітор може бути розміщений і на центральній консолі автомобіля, і навіть інтегрований в торпедо або сонцезахисний козирок.

Відмінною особливістю Автомонитор Gazer MC125 є три варіанти установки. Перший варіант - закріплення монітора безпосередньо до будь-якої поверхні за допомогою 3М скотча. Для цього автомобільний монітор Gazer має повністю плоску задню поверхню - монтажний елемент для установки кріплення розміщений всередині корпусу монітора. Так само в комплекті до монітора додаються два кріплення: вакуумне кріплення з можливістю регулювання в двох площинах, і кріплення на 3М скотчі з можливістю регулювати кут нахилу монітора в одній площині. За допомогою вакуумного кріплення можлива установка монітора на лобове скло автомобіля. Кріплення на 3М скотчі дозволяє встановити монітор як на лобовому склі, так і на торпедо або центральної консолі автомобіля.

Монітор для автомобіля Gazer MC125 має один композитний відеовхід з роз'ємом типу RCA, а також роз'єм підключення живлення DC 12V. При використанні монітора з відеокамерою заднього виду Gazer, підключення живлення монітора проводиться через блок комутації та управління з комплекту відеокамери Gazer. При такому підключенні, харчування на монітор буде подаватися тільки при включенні відеокамери заднього виду, управління якою відбувається при включенні задньої передачі від ліхтарів заднього ходу. Таким чином, при русі автомобіля вперед, монітор буде вимкнений, і вся система відеопарковкі буде працювати тільки при русі автомобіля назад.

1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Достаточно хороший монитор. В комплекте с двумя креплениями, проводами. Сам включается в нужное время и отключается. Размер экрана можно было бы побольше.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами