Дільник потужності 1/2. ICPW2-50N
На складі
На складі
1235
1 984грн.
1 235грн.
Економія: 750грн.
Ваша знижка 38%
Ваша знижка 38%
3 або більше 1 147грн.
5 або більше 1 058грн.
- Виробник: ICS
- Модель: ICPW2-50N
Високочастотний сплитер (дільник сигналу) на дві рівні частини.
Широкий діапазон частот 806-960 & 1710-2700 МГц. Гарне узгодження для діапазонів: GSM-900, GSM-1800, 3G UMTS, Wi-Fi.
Виконано якісно, що забезпечує мінімальні втрати передовать сигналу.
Невеликі втрати дозволяють використовувати виріб на великих потужностях.
Малогабаритний і легкий алюмінієвий корпус.
Зручне кріплення.
На відео ви можете побачити комплектацію і упаковку даного сплітера:
Як самостійно встановити систему Посилення Мобільного Сигналу >>>
Характеристики подільника ICPW2-50N:
| Робочий діапазон частот | 806-960 & 1710-2700 МГц |
| КСВ | ≤1.25 |
| втрати розподілу | 3 dB |
| Втрати внтурі спліттера | ≤0.3 dB |
| Інтермодуляції | ≥140dBc (+ 43dBm * 2) |
| опір | 50 Ом |
| потужність | 50 Вт |
| ВЧ роз'єм | N-Female |
| Робоча температура | -35 ºC +60 ºC |





