Дільник потужності 1/3. ICSC3-200N
На складі
На складі
1064
1 464грн.
1 064грн.
Економія: 399грн.
Ваша знижка 27%
Ваша знижка 27%
3 або більше 998грн.
5 або більше 931грн.
- Виробник: ICS
- Модель: ICSC3-200N
Високочастотний дільник сигналу на три рівні частини. Дільник потужності сигналу на 3 виходу дозволяє підсумувати антени в одному напрямку для збільшення посилення. При використанні вільний вихід д.б.н. з узгодженою навантаженням
Широкий діапазон частот 806-2500 МГц.
Гарне узгодження для діапазонів: GSM-900, GSM-1800, 3G UMTS, Wi-Fi.
Невеликі втрати дозволяють використовувати виріб на великих потужностях.
Малогабаритний і легкий алюмінієвий корпус.
Характеристики подільника ICSC3-200N:
| Робочий діапазон частот | 806-960 & 1710-2500 МГц |
| КСВ | ≤1.25 |
| втрати розподілу | 4.8 dB |
| Втрати внтурі спліттера | ≤0.25 dB |
| Інтермодуляції | ≥140dBc (+ 43dBm * 2) |
| опір | 50 Ом |
| потужність | 200 Вт |
| ВЧ роз'єм | N-Female |
| Робоча температура | -35 ºC +60 ºC |





