Перехідники CRC9 - адаптер, пігтейл

Код товару: Пигтейл CRC9-F(female)

0

На складі

Пігтейл CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   На к..

Код товару: Пигтейл CRC9-FME(male)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-FME (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.  Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> ..

Код товару: Пигтейл CRC9-SMA(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &n..

Код товару: Переходник CRC9-SMA(female)

0

На складі

Перехідник CRC9-SMA (female) -  служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   ..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - SMA (female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл (Адаптер, перехідник) універсальний CRC9 / TS9 - SMA (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - F (female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - су..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - N-type (female)

0

225грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9 - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як спліт..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - SMA(female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - ..

Код товару: Пигтейл CRC9-N(female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл CRC9-N (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - F (female)

0

На складі

Перехідник універсальний CRC9 / TS9 - F (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 / CRC9 роз'ємами можна по..

Перехідники CRC9 - адаптер, пігтейл

Перехідники CRC9 - адаптер, пігтейл для підключення Модем або Роутера до зовнішньої Антени 4G 3G Gsm.

Різні варіанти: універсальні, з 2-ма роз'ємами, кабельної зборки, перехідники.

Зі зворотного боку роз'єми:

  • Sma
  • N-Type
  • Fme
  • F