Антена Грибок - кругова Gsm / 3G 800-2500 МГц ICDAIC-8025-3
На складі
Все спрямована антена для підсілювачів, репітерів, бустерів и модемів (GSM, EDGE, 3G, WiFi).
Вікорістовується для передачі и прийому СВЧ сігналів в діапазоні 800-2500 МГц (GSM / CDMA / UMTS / WiFi).
Характеристики антени ICDAIC-8025-3:
| Місце встановлення | внутрішня |
| Робочий діапазон частот | 800-960 / 17002200/24002500 МГц |
| КСВ | ≤ 1.5 |
| Посилення | 5,5 дБ |
| полярізація | вертикальна |
| Сектор випромінювання у вертікальній площіні | 95 ° / 65 ° / 40 ° |
| Сектор випромінювання в горізонтальній площіні | 80 ° / 55 ° / 50 ° |
| вхідній Опір | 50 Ом |
| допустима Потужність | 100 Вт |
| ВЧ Роз'єм | N-Female |
| Робоча температура | -40 ... + 40 ° С |
| габаритні розміри | 210х180х44 мм |
| вага | 0,9 кг |
Частина комплектуючих може змінюватисья на аналоги і відрізнятися від фото.
Переглянутися ще товари для Посилення Сигналу Gsm и 3G: Репітері, Антени, Комплектуючі.





