Tenex DVR-610 FHD mini Автомобільний відеореєстратор

Tenex DVR-610 FHD mini Автомобільний відеореєстратор

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 43
43грн.

  • Виробник: Tenex
  • Модель: Tenex DVR-610 FHD mini Автомобильный видеорегистратор

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Дозвіл відео: FullHD (1920х1080). Формати відео: AVI, MPEG. Дозвіл сенсора: 5.0 Mpx. Кут огляду: 140 °. Вбудований екран: Так. Діагональ: 1.5 ". Запис звуку: Є. Вбудований GPS: Ні. Датчик руху: Є. Циклічна запис: Є

Автомобільний відеореєстратор Tenex DVR-610 FHD mini - сучасний апарат, найбільш мініатюрний серед автомобільних відеореєстраторів з якістю запису FullHD.

Відеорегстратор залишиться непомітним в салоні автомобіля, його можна з легкістю встановити за дзеркалом заднього виду, тим самим він не буде відволікати Вас від водіння. Завдяки формату високої чіткості FullHD, камері 5Mpx і куту огляду 140 ° навіть в маленькому просторі виходить чітка картина. Ви можете одночасно бачити кілька смуг дороги і розглянути деталі в кадрі з мінімізованими спотвореннями. Вісім інфрачервоних світлодіодів на лицьовій стороні відеореєстратора використовуються для підсвічування в нічний час доби.

Вбудований дисплей 1.5 "дозволить переглядати відеозапис на місці. У режимі перегляду відзнятих матеріалів на екрані відображаються відео і фото файли, що значно полегшує пошук потрібного фрагмента. Почати запис можна як в ручному, так і в автоматичному режимі при включенні запалювання автомобіля. Ця особливість є важливою для тих, хто постійно забуває включати запис натисканням на кнопку.

Ще однією відмінною рисою даного пристрою є циклічна запис. У цьому випадку після заповнення карти пам'яті відеореєстратор починає запис в тій же послідовності, що і раніше, наповнюючи карту пам'яті новими записами замість старих.

Tenex DVR-610 FHD mini - ідеальне рішення для тих, хто шукає сучасний, максимально компактний і непомітний відеореєстратор, що володіє всіма необхідними автомобілісту функціями.

Для даної моделі є Огляд (виберіть вкладку Огляд).

0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Понравился размер и мощная подсветка. Снимает как FullHd так и HD примерно одинаково на 4 бала (по пятибалльной системе).

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами