Tenex DVR-520 FHD Автомобільний відеореєстратор

Tenex DVR-520 FHD Автомобільний відеореєстратор

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 2885
2 885грн.

  • Виробник: Tenex
  • Модель: Tenex DVR-520 FHD Автомобильный видеорегистратор

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Дозвіл відео: FullHD (1920х1080). Формати відео: AVI, MPEG. Дозвіл сенсора: 5.0 Mpx. Кут огляду: 120 °. Вбудований екран: Так. Діагональ: 1.5 ". Запис звуку: Є. Вбудований GPS: Є. G-сенсор: Є. Датчик руху: Є. Циклічна запис: Є.

Автомобільний відеореєстратор Tenex DVR-520 FHD поєднує в собі грамотне конструктивне рішення, інтуїтивно зрозуміле управління, широкоформатний кут огляду, високу продуктивність і якість.

За допомогою вбудованого GPS з прив'язкою до карти фіксується швидкість, маршрут і прискорення по трьох осях, що дозволяє мати повну інформацію про стан автомобіля в тій чи іншій ситуації.

Завдяки формату високої чіткості FullHD і камері 5 Mpx можна розглянути більшу кількість деталей і отримати якісні знімки при друку. Чотири ІК-світлодіоди на лицьовій стороні відеореєстратора використовуються для підсвічування в нічний час доби. Кут огляду Tenex DVR-520 FHD - 120 градусів. З його допомогою можна одночасно бачити кілька смуг дороги і розглянути деталі в кадрі з мінімізованими спотвореннями. Почати запис можна як в ручному, так і в автоматичному режимі при включенні запалювання автомобіля. Ця особливість є важливою для тих, хто постійно забуває включати запис натисканням на кнопку.

У режимі перегляду відзнятих матеріалів на екрані відображаються відео і фото файли, що значно полегшує пошук потрібного фрагмента. Для перегляду користувачеві досить вибрати потрібний фрагмент і натиснути кнопку "Ok". Крім перегляду підтримується функція видалення непотрібних фрагментів. А за допомогою використання композитного і HDMI виходів можна переглядати ролики на моніторі телевізора і ПК. C допомогою спеціального програмного забезпечення на диску, який входить в комплектацію (опціонально), зручно переглядати зняте відео. Програма призначена для паралельного перегляду відеотреків, маршруту на карті Google і показань датчика-гіроскопа.

Ще однією відмінною рисою даного пристрою є циклічна запис. У цьому випадку після заповнення карти пам'яті відеореєстратор починає запис в тій же послідовності, що і раніше, наповнюючи карту пам'яті новими записами замість старих.

G-сенсор, або датчик гравітації відеореєстратора, спрацьовує в надзвичайній для автомобіля ситуації (удар, зіткнення, раптове гальмування і т.п.). Запис надзвичайної події буде збережена і захищена від видалення.

Відеореєстратори Tenex DVR-520 FHD створює враження дуже компактного пристрою, хоча поєднує в своєму корпусі все необхідне, включаючи повноцінний об'єктив, екран, повний набір кнопок і портів введення-виведення.

Для даної моделі є Огляд (виберіть вкладку Огляд).

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами