Tenex DVR-505 HD2 Автомобільний відеореєстратор

Tenex DVR-505 HD2 Автомобільний відеореєстратор

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 124
124грн.

  • Виробник: Tenex
  • Модель: Tenex DVR-505 HD2 Автомобильный видеорегистратор

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Кількість камер: 2. Дозвіл відео: HD (1280x720). Зйомка фото: 5.0 Mpx (основна), 3.0 Mpx (додаткова). Кут огляду: 120 °. Вбудований екран: Так; Діагональ: 2,7. Вбудований GPS: Ні. Запис звуку: Є. Датчик руху: Є.

2 в 1 - авторегістратор з двома вбудованими камерами

Одна вбудована камера (5 Mpx) спрямована в бік руху, інша (3 Mpx) - в салон автомобіля. Зйомка одночасної двоканальної запису дозволяє вловити більшу кількість деталей і довести правоту в аварійній ситуації.

HD запис з високою роздільною здатністю

Відеореєстратор Тenex DVR-505 HD2 з екраном 2.7 "обладнаний функцією відеозапису з високою роздільною здатністю (720p). Має можливість робити відеозапис в реальному часі з 2-х камер одночасно.

Широкий кут огляду 120 °

Завдяки широкому куту огляду 120 ° навіть в маленькому просторі буде зафіксовано велику кількість об'єктів. З його допомогою можна одночасно бачити кілька смуг дороги і розглянути деталі в кадрі з мінімізованими спотвореннями.

Інфрачервоне нічне бачення

Наявність джерела світла грає важливу роль для роботи відеореєстратора при слабкому освітленні. Як підсвічування використовуються як інфрачервоні світлодіоди так і LED.

Автоматичний режим запису відео

Режим автоматичного включення запису активується при подачі напруги живлення автомобіля. Після відключення автомобіля відеореєстратор протягом 5 секунд збереже дані і відключиться.

Функція запису по детектору руху

Запис починається автоматично, якщо є рух в поле зору об'єктива. Функція дозволяє <зберігати найбільш інформативні фрагменти, економлячи вільне місце на карті пам'яті.

циклічна запис

Після заповнення карти пам'яті відеореєстратор починає запис в тій же послідовності, що і раніше, наповнюючи карту пам'яті новими записами замість старих. Технологія безперервного збереження файлів При циклічному режимі багатьом відеореєстраторів потрібно кілька секунд для завершення запису одного файлу і переходу до іншого. Через це існує ризик, що якийсь дуже важливий момент залишиться не записаним. Чим більше ці проміжки, тим вище ризик. Технологія безперервного збереження файлів, що є в цьому пристрої, повністю вирішує цю проблему.

Вмикання / вимикання запису звуку

Ви можете відключити запис звуку, якщо не хочете, щоб конфіденційний розмова була записана в автомобілі. В такому випадку відеофайли будуть зберігатися без звукового супроводу. Підтримка карт пам'яті Micro-SD, об'ємом до 32 Gb

Передача HD відео і аудіо через інтерфейс HDMI Вбудований High-Definition Multimedia Interface (HDMI) дозволяє здійснювати передачу даних до 5 Гбіт в секунду і передає аудіо-відео сигнал без спотворень і стиснення за допомогою одного кабелю, що дозволяє переглядати відео на домашньому кінотеатрі і телевізорі .

Для даної моделі є Огляд (виберіть вкладку Огляд).

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами