Авторегістратор Palmann DVR-20 F

Авторегістратор Palmann DVR-20 F

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 146
146грн.

  • Виробник: Palmann
  • Модель: Palmann DVR-20 F

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Автомобільний відеореєстратор Palmann DVR-20 F відрізняється невеликою вагою, прочнимкорпусом і малогабаритністю.

Пристрій володіє 1.5 дюймовим TFT LCD дисплеєм, на якому можна переглянути записані відео файли, видалити непотрібне або повністю очистити карту пам'яті.

Завдяки відео в форматі FullHD і камері 5 Mpx зображення радує своєю реалістичністю, можна розглянути всі об'єкти при перегляді запису і легко з'ясувати обставини інциденту, які сприяли її виникненню.

*** При перегляді Відео в настройках плеєра вибирайте найкращу якість: 1080p HD (у правому нижньому куті «шестерня») ***

Ширококутний кут огляду 120º дозволяє відобразити не тільки ділянку безпосередньо перед автомобілем, але і ділянки дороги по обидва боки транспортного засобу. На лицьовій стороні відеореєстратора використовується підсвічування для зйомки в нічний час доби.

Розробники реалізували GPS-приймач в Palmann DVR-20 F, за допомогою якого можна встановити, де саме находілcя автомобіль в певний момент і з якою швидкістю рухався.

Запис відео стане вашим вагомим доказом у будь-яких спірних ситуаціях. Почати запис можна як в ручному, так і в автоматичному режимі при включенні запалювання автомобіля. Ця особливість є важливою для тих, хто постійно забуває включати запис натисканням на кнопку.

Ще однією особливістю даного відеореєстратора є циклічна запис. У цьому випадку після заповнення карти пам'яті відеореєстратор починає запис в тій же послідовності, що і раніше, наповнюючи карту пам'яті новими записами замість старих.

Зліва від екрану розміщена окрема клавіша "SOS", яку використовують в надзвичайній ситуації. Після натискання на неї, відеореєстратор автоматично запише всю інформацію в окремий незгладимий файл.

У підсумку, Palmann DVR- 20 F - це правильний вибір для людей, які цінують надійність, великий функціонал і стильний дизайн.

Для даної моделі є Огляд (виберіть вкладку Огляд).

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами