Авторегістратор Palmann DVR-15M

Авторегістратор Palmann DVR-15M

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 1620
1 620грн.

  • Виробник: Palmann
  • Модель: Palmann DVR-15M

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Palmann DVR-15M - легкий і малогабаритний відеореєстратор, є найбільш мініатюрним серед автомобільних відеореєстраторів з якістю запису FullHD. Завдяки своїм компактним розмірам, він залишиться непомітним в салоні автомобіля, його можна з легкістю встановити за дзеркалом заднього виду, тим самим він не буде відволікати Вас від водіння.

Передовий стандарт зображення Full HD, з високою роздільною здатністю 1920х1080, допомагає розрізняти дрібні деталі записи, відрізняється високою чіткістю і якістю.

Ширококутний об'єктив 120 ° дозволяє охопити всю ширину дороги для фіксації повної картини того, що відбувається.

Запис ведеться циклічно, тобто по колу. Як тільки наявна пам'ять заповниться, відбувається автоматична перезапис нових файлів замість попередніх. Крім усього іншого, реалізована функція автозапуску зйомки при подачі живлення і функція накладення дати і часу на відео.

Є можливість розширення пам'яті за допомогою додаткової картки Micro SD до 32 GB.

Для захисту записів в надзвичайній ситуації служить клавіша SOS. Після натискання на неї, пристрій автоматично запише всю інформацію в окремий незгладимий файл.

Відеореєстратор Palmann DVR-15M відрізняється своїм лаконічним дизайном і компактністю, при цьому поєднує в собі всі необхідні функції, що і дозволить йому стати для Вас незамінним помічником в різних дорожніх ситуаціях!

Для даної моделі є Огляд (виберіть вкладку Огляд).

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами