Авторегістратор Palmann DVR-14 H

Авторегістратор Palmann DVR-14 H

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 104
104грн.

  • Виробник: Palmann
  • Модель: Palmann DVR-14 H

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Автомобільний відеореєстратор Palmann DVR-14 Н має приємну на дотик поверхню Soft Touch і незвичайний дизайн.

Кут огляду - 120º. З його допомогою можна одночасно бачити кілька смуг дороги і розглянути деталі в кадрі з мінімальними спотвореннями. Завдяки відео в форматі HD і камері 5 Mpx можна розглянути навіть дрібні деталі.

Не можна не звернути увагу на одне з головних переваг пристрою - ємний акумулятора 1200 mAh, який буде тривалий час радувати автомобіліста роботою без підзарядки, і дозволить застосувати відеореєстратор як портативну відеокамеру.

Чотири світлодіода на лицьовій стороні використовуються для підсвічування в нічний час доби. На корпусі також є окрема клавіша для відключення екрану, щоб зробити пристрій більш непомітним.

Почати запис можна як в ручному, так і в автоматичному режимі при включенні запалювання автомобіля. Ця особливість є важливою для тих, хто постійно забуває включати запис натисканням на кнопку.

Ще однією відмінною особливістю Palmann DVR-14 Н є циклічна запісь.В цьому випадку після заповнення карти пам'яті відеореєстратор починає запис в тій же послідовності, що і раніше, наповнюючи карту пам'яті новими записами замість старих.

Для захисту записів в надзвичайній ситуації служить клавіша SOS. Після натискання на неї, пристрій автоматично запише всю інформацію в окремий незгладимий файл.

Для даної моделі є Огляд (виберіть вкладку Огляд).

0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Стильный регистратор. Корпус прорезиненный. Снимает отлично. Держатель крепления можно закрепить как сверху, так и с низу.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами