Авторегістратор Palmann DVR-10L

Авторегістратор Palmann DVR-10L

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 700
700грн.

  • Виробник: Palmann
  • Модель: Palmann DVR-10L

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Автомобільний відеореєстратор Palmann DVR-10 L являє собою малогабаритну модель з відмінним співвідношенням ціна / якість.

Пристрій володіє 1.8 дюймовим TFT LCD дисплеєм, на якому ви зможете зручно переглядати різні записи і здійснювати налаштування.

Камера реєстратора, має интерполированное дозвіл - 1280x720 пікселів. Режим нічної зйомки включається автоматично при зниженні освітленості дороги. Запис в пристрої ведеться циклічно, тобто по колу. Як тільки пам'ять, яка є, заповниться, відбувається автоматична перезапис нових файлів замість старіших.

Ширококутний кут огляду 120º дозволяє відобразити не тільки ділянку безпосередньо перед автомобілем, але і ділянки дороги по обидва боки транспортного засобу. На лицьовій стороні відеореєстратора використовується підсвічування для зйомки в нічний час доби.

Запис відео стане вашим вагомим доказом у будь-яких спірних ситуаціях. Почати запис можна як в ручному, так і в автоматичному режимі при включенні запалювання автомобіля. Ця особливість є важливою для тих, хто постійно забуває включати запис натисканням на кнопку.

0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Прикольный стильный видеорегистратор. Крепление сразу не держало. Затем прогрел хорошо стекло и все закрепилось "намертво".

Моя оцінка:
0 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Маленький прикольный регистратор. В интерьер машины вписался. Видео среднего качества. При выборе цена и внешний вид победили.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами