Комплекти YAGI (для дачі / заміського будинку) - для посилення інтернет

Код товару: Комплект-1: Антенна YAGI, Кабель, Переходники, Пред.Усилитель

0

950грн.

На складі

Готовий Комплект Отримання і Посилення Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена спрямована Yagi 4G / 3G / Wi-Fi - Модем / Роутер в комплект не входить (тут можна подивитися Комплекті з Модем..

Код товару: Комплект3: 4G / 3G / Wi-Fi / USB Модем MIMO з антеною YAGI

0

2 570грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена спрямована Yagi 4G / 3G / Wi-Fi Модем-Роутер Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS156, SMA, N-TYPE, FME, F, ...

Код товару: Комплект-2: 4G / 3G /USB Модем MIMO з антеною YAGI

0

2 170грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена спрямована Yagi 4G / 3G Модем Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS156, SMA, N-TYPE, FME, F, ...) Попе..

Код товару: Комплект-4: 4G / 3G / Wi-Fi / USB Роутер MIMO з антеною YAGI

0

2 770грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена спрямована Yagi 4G / 3G / Wi-Fi Роутер MIMO з АКБ і Дисплеєм Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS156, SMA, N..

Код товару: Комплект-5: 4G / 3G Стационарный Роутер MIMO з антеною YAGI

0

3 920грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена спрямована Yagi 4G / 3G / Wi-Fi Стаціонарний Роутер MIMO Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS156, SMA, N-TYP..

Код товару: Комплект-6: 3G /USB Модем з антеною YAGI

0

1 770грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена спрямована Yagi 3G Модем Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS156, SMA, N-TYPE, FME, F, ...) Попередні..

Комплекти YAGI (для дачі / заміського будинку) - для посилення інтернет

Готові комплекти YAGI (для дачі / заміського будинку) - для посилення мобільного сигналу інтернет, за допомогою модему / роутера.

На дах будинку (або щоглу) встановлюю спрямовану антену - хвильової канал (YAGI).

Кабель заводять в приміщення і підключають до модему / роутера.

Для роботи Вам буде потрібно Сім карта з активованим інтернетом (оператори: Київстар, Водафон, Лайф). Ця карта вставляється в модем / роутер.

Сигнал Інтернет лунає по Wi-Fi.

Комплекти YAGI є з різними пристроями:

  • Модем з WI-FI
  • Кишеньковий роутер WI-FI
  • Стаціонарний роутер WI-FI

У Опціях товару Ви можете вибрати різну комплектацію: з використанням додаткового підсилювача, більш якісний кабель і т.д.

На сьогоднішній день - це одне з найкращих рішень (по результату) - для посилення сигналу інтернет за містом.