Комплекти MIMO (для дачі / заміського будинку) - для посилення інтернет

Код товару: Комплект 5-M: 4G/3G/Wi-Fi/USB Стационарный Роутер з антеною MIMO

0

4 170грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена Панельна спрямована MIMO 4G / 3G / Wi-Fi Стаціонарний Роутер MIMO Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS156, S..

Код товару: Комплект 5-A: 4G/3G/Wi-Fi Стационарный Роутер з антеною MIMO

0

4 545грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена Панельна спрямована MIMO 17dBi 800-2700 mHz 4G / 3G / Wi-Fi Стаціонарний Роутер MIMO Anteniti B535 Кабель з роз'ємам..

Код товару: Комплект 4-M: 4G / 3G / Wi-Fi / USB Роутер з антеною MIMO

0

3 025грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена Панельна спрямована MIMO 4G / 3G / Wi-Fi Роутер MIMO з АКБ І Дисплеєм Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS15..

Код товару: Комплект 3-M: 4G / 3G / Wi-Fi / USB Модем з антеною MIMO

0

2 825грн.

На складі

Готовий Комплект Мобільного Інтернету за містом - можлива самостійна установка. У комплект входить: Антена Панельна спрямована MIMO 4G / 3G / Wi-Fi Модем-Роутер Кабель з роз'ємами і перехідниками (CRC9, TS9, MS156, SMA, N-TYPE, ..

Комплекти MIMO (для дачі / заміського будинку) - для посилення інтернет

Готові комплекти MIMO (для дачі / заміського будинку) - для посилення мобільного сигналу інтернет, за допомогою модему / роутера.

На дах будинку (або щоглу) встановлюю Панельну Антену з двома роз'ємами (система MIMO).

Два кабелі заводять в приміщення і підключають до модему / роутера. Є комплекти з одним кабелем (результат за швидкістю і стабільності інтернету - з одним кабелем - гірше).

Для роботи Вам буде потрібно Сім карта з активованим інтернетом (оператори: Київстар, Водафон, Лайф). Ця карта вставляється в модем / роутер.

Сигнал Інтернет лунає по Wi-Fi.

Комплекти MIMO є з різними пристроями:

  • Модем з WI-FI
  • Кишеньковий роутер WI-FI
  • Стаціонарний роутер WI-FI

У Опціях товару Ви можете вибрати різну комплектацію: з використанням додаткового підсилювача, більш якісний кабель і т.д.

На сьогоднішній день - це одне з найкращих рішень (по результату) - для посилення сигналу інтернет за містом.