Навигатор Palmann 712А з осіб. Libelle

Навигатор Palmann 712А з осіб. Libelle

Предзаказ
Рейтинг:

Предзаказ 2563
2 563грн.

  • Виробник: Palmann
  • Модель: Навигатор Palmann 712А с лиц. Libelle

Доставка/Оплата
Гарантiя
Повернення
Угода

Найголовніше в збірці моделі навігатора Palmann 712A - великий сенсорний семидюймовий дисплей, що дозволяє не тільки зручно і без шкоди для зору стежити за маршрутом руху, а й дивитися фільми або читати книги. Управління навігатором відбувається також посредствам дисплея - відгук у нього хороший, на дотики пристрій реагує відразу, не замислюється.

66-канальний GPS-приймач з вбудованою антеною на базі чіпа МТК добре приймає сигнали з супутників. Тактова частота 468 MHz забезпечує високу швидкість обробки даних. Операційна система Microsoft Windows CE 6.0 якнайкраще підходить до всіх параметрів даної моделі.

У даній моделе навігатора встановлено ліцензійне ПЗ Libelle map. Libelle map поставляється з докладними картами доріг України, які включають близько мільйона об'єктів, таких як: магазини, ресторани, готелі, розважальні центри, заправні станції і т.д. Карти Libelle з навігатором 712A легко оновлювати до актуальних версій. Також можна самостійно вибрати альтернативну програму навігації.

Що ж стосується матеріалу корпусу, то це якісний і немазкий матовий пластик, який приємний на дотик. Лицьова сторона навігатора покрита металевою захисною рамкою.

Можливості навігатора Palmann 712A

- Семидюймовий антибліковий сенсорний дисплей

- FM Transmitter

- Простий і зрозумілий програмний інтерфейс

- Швидке реагування на будь-які дії

- Плавне, зручна і красива навігація

Для даної моделі є Огляд (виберіть вкладку Огляд).

1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Контрастность дисплея слабовата в данной модели gps навигатора. А остальное все устраивает.

Моя оцінка:
1 0

Куплений в цьому магазині: Ні

Размер экрана замечательный. С возрастом зрение падает, здесь же все видно замечательно. Да и маршрут прокладывает хорошо.

Моя оцінка:
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови Угоди і згоден з вимогами