Коли потрібно купувати підсилювач GSM сигналу

  • Коли потрібно купувати підсилювач GSM сигналу

У наш час розвинених високих технологій неможливо уявити життя без мобільного телефону чи інтернету. І хоча оператори стільникового зв’язку пропонують найвигідніші тарифи, якість мобільного зв’язку за межами великого міста, у деяких віддалених містечках і селах та навіть у місті – в офісі у будівлі з товстими бетонними стінами чи у підвальному приміщенні продовжує залишатися поганою.

Одна з першопричин такої прикрої ситуації – віддаленість від найближчої базової станції, яку оператор встановлює з урахуванням економічних і географічних показників.  

 

Проте вихід є. І навіть не один. Так, наприклад, теоретично ви можете звернутися до оператора стільникового зв’язку та попросити оптимізувати радіоканал. Навіть якщо вас і буде почуто і роботи з поліпшення стільникового зв’язку все ж таки буде розпочато, це жодним чином не вирішить проблему з рельєфними особливостями вашої місцевості, ви згодні?

 

По-друге, ви можете за власні кошти встановити базову станцію біля вашого будинку чи офісу, однак у такому випадку йтиметься про чималу суму грошей.

 

Найбільш ефективне та економічне рішення – купити підсилювач GSM сигналу. Це без перебільшення унікальне, водночас просте і надійне обладнання дозволить користуватися мобільним телефоном без жодних перешкод, забезпечить стабільний сигнал і високу якість розмови. Ще одна важлива перевага встановлення підсилювача сигналу стільникового зв’язку – зменшення електромагнітного впливу.

 

Ми пропонуємо репітери сигналу GSM у Києві за найкращим співвідношенням ціни та якості. Стовідсоткове покращення зв’язку поширюється на всіх без винятку операторів. Купити підсилювач GSM – значить, заощадити на власних нервах і грошах і навіть заробити, якщо ви маєте власний бізнес, адже ви не втратите жодного важливого дзвінка від клієнтів.

посилення gsm сигналу | www.digus.com.ua (095)249-22-77 (098)312-27-01 (044)337-72-77

 

Ми забезпечуємо посилення сигналу стільникового телефону для будь-яких об’єктів:

 

- що перебувають на великій відстані від базової станції;

- будівель, стіни яких мають велику товщину або виконані з використанням металу;

- офісів, офісних центрів;

- підприємств і заводів;

- магазинів і торгівельних центрів;

- нічних клубів, ресторанів і кафе;

- складських приміщень та ангарів;

- цокольних поверхів і підвальних приміщень;

- квартир;

- заміських будинків, котеджів, дач тощо.

 

Репітер сигналу GSM допоможе вам завжди залишатися на зв’язку. Це якісне і надійне обладнання, яке працюватиме на вас, задля вашого успіху.

репітери gsm | www.digus.com.ua

Підсилювач сигналу стільникового зв’язку у своєму комплекті має:

- зовнішню антену – для посилення сигналу телефону;

- внутрішню антену;

- безпосередньо репітер сигналу;

- кабель і роз’єми N-типу.

 

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете купити підсилювач сигналу стільникового зв’язку за найкращою ціною у Києві. Ми надаємо безкоштовні консультації, гарантуємо високу якість представленого обладнання, забезпечуємо швидкий монтаж і тривалу гарантію. Телефонуйте: (095) 249 22 77, (098) 312 27 01, (044) 337 72 77 . Замовляйте.

 

Перейти в Каталог обладнання для посилення gsm сигналу  >>>

08.06.2015 13:09:33
0
3640

Рекомендуемые статьи

Усилители сигнала сотовой cвязи для помещений со слабым сигналом.

Усилители сигнала сотовой cвязи для помещений со слабым сигналом.

Как улучшить качество GSM связи в помещении?  Недорогое и эффективное решение — использовать усилитель сотовой связи (GSM репитер). Принцип действия этого устройства — транслирование радиосигнала из зоны уверенного приема по кабелю в «мертвые зоны», например, внутри помещений. Сотовый интернет и связь - часть нашей жизни и лишь при пропадании связи о не..

24.11.2014
0
16410
Репитер GSM - Вопросы и Ответы.

Репитер GSM - Вопросы и Ответы.

Что из себя представляет Ретранслятор 3G/GSM сигнала? Какой принцип работы Репитера GSM сигнала?​ Безопасен ли усилитель GSM для человека? Как правильно выбрать GSM репитер? ...........     Что из себя представляет Ретранслятор 3G/GSM сигнала? Ретранслятор GSM является устройством, предназначенным для исключения «мертвых зон» внутри помещений, где..

22.04.2015
0
8125