Роз'єми для Кабелі 50 ом і Перехідникі Вид Роз'єма / Перехідника: SMA, CRC9 (під модем / роутер), TS9 (під модем / роутер), MS156 (під модем / роутер)

Код товару: Переходник Fme - Sma

0

Предзаказ

ВЧ перехідник Fme (female) - Sma (male). Використовують для підключення Репітер, Антенн, модемів, роутерів.   Кабель 50 ОМ  >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітери Gsm / 3G  >>> ..

Код товару: Переходник Sma (male) - F (female)

0

На складі

Перехідник Sma (male) - F (female). Використовують для підключення Репітер, Антенн, модемів, роутерів (роз'єму SMA до телевізійного кабелю через роз'єм F). Ціна вказана за один перехідник (1 шт.).   Кабель 50 ОМ  >..

Код товару: Пигтейл CRC9-F(female)

0

На складі

Пігтейл CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   На к..

Код товару: Пигтейл CRC9-FME(male)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-FME (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.  Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> ..

Код товару: Пигтейл CRC9-SMA(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &n..

Код товару: Пигтейл Fakra-SMA(female)

0

275грн.

На складі

Пігтейл Fakra-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему, роутера та іншого обладнання до зовнішньої антени. Часто цей перехідник використовують із Роутером Teltonika RUT850 для підключення зовнішніх LTE/3G/Gsm ант..

Код товару: Пигтейл MS156-F(female)

0

145грн.

На складі

Пігтейл MS156 - F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. На кабелі антени 4G 3G Gsm (Для підключення Цього Перехідника) - повинен бути роз'єм F-male (тато) ..

Код товару: Пигтейл MS156-SMA(female)

0

145грн.

На складі

Пігтейл MS156 - SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. На кабелі антени 4G 3G Gsm (Для підключення Цього Перехідника) - повинен бути роз'єм SMA-male (тато) (Дивіться фото нижче..

Код товару: Пигтейл TS9-F(female)

0

На складі

Пігтейл TS9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &..

Код товару: Пигтейл TS9-FME(male)

0

125грн.

На складі

Пігтейл TS9-FME (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени.  Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> ..

Код товару: Пигтейл TS9-SMA(female)

0

125грн.

На складі

Пігтейл TS9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Переходник CRC9-SMA(female)

0

На складі

Перехідник CRC9-SMA (female) -  служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>>   ..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - SMA (female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл (Адаптер, перехідник) універсальний CRC9 / TS9 - SMA (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - F (female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - су..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - N-type (female)

0

225грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9 - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як спліт..

Код товару: Пигтейл 2*CRC9 - SMA(female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х CRC9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - ..

Код товару: Пигтейл 2*SMA - N-type (female)

0

Предзаказ

Подвійний Пігтейл 2 х SMA (male) - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - F (female)

1

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9-F (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - сум..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - N-type (female)

0

225грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9 - N-type (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як спліте..

Код товару: Пигтейл 2*TS9 - SMA(female)

0

175грн.

На складі

Подвійний Пігтейл 2 х TS9-SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується як сплітер - с..

Код товару: Пигтейл 2*SMA (male) - SMA (female)

0

Предзаказ

Подвійний Пігтейл 2 х SMA (male) - SMA (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера з двома роз'ємами до зовнішньої антени (один кабель на антені - два роз'єми на пристрої). Даний перехідник використовується ..

Код товару: Пигтейл CRC9-N(female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл CRC9-N (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з CRC9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Пигтейл TS9-N (female)

0

175грн.

На складі

Пігтейл TS9 - N (female) - кабельна збірка, служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >>> &nbs..

Код товару: Переходник CRC9/TS9 - F (female)

0

На складі

Перехідник універсальний CRC9 / TS9 - F (female) - зі знімними (мінливими) роз'ємами. Служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Різні варіанти Перехідників з TS9 / CRC9 роз'ємами можна по..

Код товару: Переходник TS9-SMA(female)

0

На складі

Перехідник TS9-SMA (female) - служить для підключення модему або роутера до зовнішньої антени. Ціна вказана за один Перехідник (1шт). Різні варіанти Перехідників з TS9 роз'ємом можна подивитися Тут >&g..

Код товару: Переходник N - Sma

0

125грн.

На складі

Якісні ВЧ перехідники SMA <-> N-тип. Використовують для підключення Репітер, Антенн, модемів, роутерів - при завданні: перехід від роз'єму N-тип на Sma (і навпаки). Варіанти перехідники: Sma (тато) - N (мама) ..

Код товару: Пигтейл SMA (male) - N-type (male)

0

175грн.

На складі

Пігтейл SMA (male) - N-type (male) - кабельна збірка, служить для підключення модему, роутера, репитера, сплітера, антени та іншого обладнання.   Антени Gsm 3G 4G >>> Репітери 4G 3G Gsm >>> ..

Код товару: Разъем SMA-папа под кабель RG58 (диаметр кабеля до 5 мм.)

0

Предзаказ

Роз'єм Sma тато на недорогий кабель RG58 (під зажим). Товщина кабелю (зовнішньої оболонки) до 5 міліметрів.   Кабель 50 ОМ >>> Перехідники та Роз'єми >>> Репітери Gsm / 3G >>> ..

Роз'єми для Кабелі 50 ом і Перехідникі Вид Роз'єма / Перехідника: SMA, CRC9 (під модем / роутер), TS9 (під модем / роутер), MS156 (під модем / роутер)