Парковка тепер це просто! Установи систему Відеопарковкі.

Код товару: Gazer CC110

0

Предзаказ

Відеокамера автомобільна універсальна Сенсор CMOS 1/4 "(720х480), дозвіл 500 ТВЛ, формат відеосигналу NTSC. Кут огляду камери 170 °, чутливість 0,1Lux, співвідношення сигнал / шум> 46dB. Дзеркальне зображення, розмітка на зображенні. Напруга живлення..

Код товару: Gazer CC110-xxx

0

Предзаказ

Відеокамера автомобільна в плафон підсвічування номерного знака Тип підсвічування номерного знака - оригінальна лампа / світлодіодний (LED 2900K). Сенсор CMOS 1/4 "(720х480), дозвіл 500 ТВЛ, формат відеосигналу NTSC. Кут огляду камери 170 °, чутливіс..

Код товару: Gazer MC125

1

Предзаказ

Монітор автомобільний 2.5 " Дисплей TFT LCD 2,5 "(4: 3) 320х240. Відеовхід: композитний CVBS (RCA), формат сигналу PAL / NTSC (автоопределение). Напруга живлення DC 12V, споживаний струм ..

Код товару: Gazer MC135

1

Предзаказ

Монітор автомобільний 3.5 " Дисплей TFT LCD 3,5 "(4: 3) 320х240. Відеовхід: композитний CVBS (RCA), формат сигналу PAL / NTSC (автоопределение). Напруга живлення DC 12V, споживаний струм ..

Код товару: Gazer MM50x

0

Предзаказ

Дзеркало заднього виду автомобіля з вбудованим монітором 4.3 " Дисплей TFT LCD 4,3 "(16: 9) 480х272. Відеовходи: 2 композитних CVBS (RCA), формат сигналу PAL / NTSC (автоопределение). Автоматичне включення дисплея при подачі відеосигналу, автоматичне..

Код товару: Gazer MM70x

0

Предзаказ

Дзеркало заднього виду автомобіля з вбудованим монітором 4.3 "і функцією автозатемнення поверхні дзеркала Дисплей TFT LCD 4,3 "(16: 9) 480х272. Відеовходи: 2 композитних CVBS (RCA), формат сигналу PAL / NTSC (автоопределение). Автоматичне включення д..

Код товару: IP-АТС Asterisk

1

Предзаказ

Рішення оптимально підходить для компаній з чисельністю персоналу до 20 осіб, з перспективою масштабування мережі до 40 співробітників. В офісі повинен бути підключений Інтернет; можливе збереження існуючого оператора телефонії або підключення нового..

Парковка тепер це просто! Установи систему Відеопарковкі.

Парковка, парковка, парковка! Парковка машин!

Це чи не головна проблема початківців автомобілістів і деяких вже більш досвідчених водіїв.

Завдяки системам паркування, наданих в нашому інтернет магазині, вам впоратися з цим завданням стане набагато простіше. Відеопарковка, це наявність зовнішньої камери в районі номерного знака або бампера ззаду автомобіля. А також монітора або іншого мультимедійного пристрою, на яке передається зображення.

Варто відзначити, що повністю покладатися на відео з камери не варто. Це допоміжна функція, яка людині допомагає вдало паркуватися. Наприклад виробник Gazer виводить на екран попереджає заклик: «Дивись навколо».

Заїжджаючи на паркінг або автостоянку, ви будете в собі впевнені, що у вас не виникнуть проблеми з паркуванням машини.

Крім звичайних моніторів існує дзеркало з вбудованим монітором. Саме дзеркало кріпиться в автомобілі замість заводського дзеркала заднього виду. За якістю і дзеркальної поверхні це дзеркало не поступається штатному. При включенні задньої швидкості включається монітор вбудований в дзеркало і зображення надходить від камери відображається на ньому (дзеркалі). Зручність полягає в тому, що монітор не забирає зайве місце в салоні машини, він завжди в зручному для огляду очей знаходиться місці. І він автоматично вмикається і вимикається, не відволікаючи водія.

Так само існує в деяких моделях дзеркало-монітор функція. Якщо вас ззаду сліпить світло фар іншого автомобіля або іншого джерела світла, то дзеркало автоматично затемнити і відображенні буде зліпити водія. На корпусі дзеркала з вбудованим монітором розташована кнопка (в зручному місці) включення - відключення зображення, що робить поїздку безпечнішою.

Парктронік буває передній, задній і суміщений (перед і зад машини). Відповідно передній парктроник і партронік задній має як правило 4 датчика парктроника. А універсальний вісім датчиків парктроника.

Паркуйтеся впевнено, і нехай ніколи не буде подряпин і вм'ятин на вашій і чужій машині.

Якщо ви хочете переглянути весь асортимент товарів для авто - перейдіть в розділ Автоелектроніка.